Кондиціонери Чернівці — продаж та обслуговування

Кондиціонер – пристрій, який відповідає за створення автоматичнеого підтриманя в закритих приміщеннях всіх чи певних відповідних параметрів (температури, вологості, частоти швидкості руху повітря). Призначений для створення найбільш сприятливих для здоров’я людей, кліматичних умов в квартирах, приватних будинках, офісах.

Ми пропонуємо будь-які системи кондиціювання починаючи від домашніх настінного типу до спліт-системи і напів промислових кондиціонерів для великих приміщень

Які є види кондиціонерів?

Настінні кодиіонери

настінний кондиціонер

Настінні кондиціонери (домашні) складається із зовнішнього і внутрішнього блоків, які з’єднані між собою електричним кабелем і мідними трубами, по яких циркулює фреон. Завдяки такій конструкції найбільш гучна і громіздка частина кондиціонера, що містить компресор, винесена назовні. Настінний кондиціонер можна встановити в будь-якому невеликому приміщенні — офісі, квартирі, магазині. Їх потужність (2 — 10 кВт) дозволяє охолоджувати від 15 до 100 кв.м. Внутрішній блок настінних кондиціонерів зазвичай встановлюють у верхній частині стіни, недалеко від вікна, а зовнішній — під вікном.

Віконні кодиціонери

okonnyi-konditsioner

Гідність віконних кондиціонерів — невисока ціна і відносна простота монтажу. Недоліками віконного кондиціонера є підвищений шум, в порівнянні з спліт-системами, і необхідність монтажу у віконний отвір під вікном.

Мобільні кондиціонери

мобільні кодиціонери

Мобільні кондиціонери (іноді їх ще називають підлогові кондиціонери, пересувні кондиціонери) не вимагають монтажу. Для їх встановлення достатньо лише вивести гнучкий шланг, по якому з кондиціонера відводиться гаряче повітря, в кватирку або прочинене вікно.

Це ще не всі види кондиціонерів
Існують ще такі як:

• Мульти-спліт системи
• Канальні кондиціонери
• Касетні кондиціонери
• Підлого-потолкові
• Колонні кондиціонери
• Мультизональні VRF системи
• Дахові (руфтопи)
• Чиллери
• Фанкойли

Дану продукцію ви зможете переглянути у нашому інтернет-сайті

Промислові дахові кондиціонери (руфтопи) , виробництва компанії RUUD (США), представляє собою моноблочну систему три в одному, яка одночасно дозволяє вирішити задачі вентиляції, кондиціонування і повітряного отоплення, без застосування допоміжних блоків. Можливість зовнішнього встановлення, простота монтажу і обслуговування, організація подачі зовнішнього повітря роблять обладнання даного типу ідеальним рішенням для приміщень будь-якого об’єму, від приватних будинків до промислових і складських приміщень.
Промислові дахові кондиціонери бувають з газовим підігрівом і з функцією теплового насосу. При побудові системи моноблочний даховий кондиціонер може бути встановлений як на даху так і біля нього. Подача повітря в приміщення відбувається як правило за допомогою повітропровода або за допомогою концентруючих дифузорів.
Застосування дахових кондиціонерів з економайзерами для створення мікроклімату, являється правильним рішенням, дозволяючи правильно організувати вентиляцію, кондиціонування і повітряне отоплення на базі єдиного агрегату і при цьому значно знизити енерговитрати. Касетні кондиціонери мають широке застосування, вони розподіляють повітря по великих і малих площинах приміщення. Їх дизайн чудово вписується в будь-який інтер’єр, офісів, магазинів та інших громадських установ.
Кондиціонери канального типу його основною перевагою є те що, один внутрішній блок може охолоджувати декілька кімнат Підлогово-стельові системи, потужні та зручні пристрої, які в основному застосовуються в великих приміщеннях. До основних переваг цих спліт-систем відноситься висока продуктивність та спосіб монтажу. Універсальні кріплення та бездоганний дизайн створюють можливість гармонійно вписатись в будь-який інтер’єр.
Корисні сторінки
Кондиціонери
Вентиляція
Іонізатори
Осушувачі повітря
Очищувачі повітря
Зволожувачі повітря
Повітряні завіси
Теплові насоси

Контактна інформація

Наші телефони:
+380-50-4340-904

+380-67-4770-100

Email:
klimat.center.vik@gmail.com
Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Ясська 1
Open your map settings to configure the Google Maps API key. The map can't work without it.
Заказать звонок
+
Жду звонка!