Іонізатори продаж обладнання в місті Чернівці

Щоб вірно підібрати іонізатор повітря, вам потрібно визначитись із тим скільки людей одночасно перебуватиме в приміщенні та виміряти його площу. Нижче ми представили найбільш розповсюдженіші типи іонізаторів під будь-які параметри приміщення

zenet-xj-2200
Очисник повітря має унікальну форму літаючої тарілки, відблиск УФ променів висвітлює ділянку навколо очищувача повітря, м'яким синім світлом. Це повністю безпечно, так як світлове віконце виготовлено зі спеціального матеріалу, яке повністю поглинає УФ промені, таким чином УФ-промені не виходять за межі очищувача повітря. Повітряний фільтр очисного приладу складається з двох шарів: шар активованого вугілля і НЕРА-фільтр. Шар з активованим вугіллям ефективний при уловлюванні і нейтралізації хімічних сполук, газів, запахів і сигаретного диму, які НЕРА-фільтр вловити не може.

НЕРА-фільтр вловлює 99,97% часток (розміром 0,03 мікрона) і запобігає їх повторну циркуляцію в повітрі. Підвищена ефективність HЕРА-фільтра і фільтраційної системи з активованим вугіллям, досягається за рахунок того, що негативні іони притягують до себе частинки інших компонентів у повітрі, утворюючи більші частки, які легше вловити фільтром. Науково доведено, що бактерицидне УФ (ультрафіолетове) випромінювання знищує безліч видів мікроорганізмів, таких як пиловий кліщ, віруси, мікроби, бактерії і грибки, плісінь .Ультрафіолетове випромінювання багато років використовується в медицині для санітарного очищення приміщень та обладнання, запобігання поширення захворювань та інфекцій. У приладі ZENET XJ-220 УФ-лампа знаходиться всередині корпусу, її пряму дію спрямовано на бактерицидну обробку фільтру і повітря що проходить через нього, тому її використання повністю безпечно для людини, що знаходиться поблизу роботи приладу.

УФ-лампа приладу знищує віруси і бактерії, уловлювані HЕРА-фільтром, які в звичайному фільтрі найчастіше розмножуються. Поєднання HЕРА-фільтра, УФ-лампи та фотокаталізатора вважається найефективнішим способом з видалення алергенів, вірусів, запахів, дрібного пилу та інших твердих частинок. Таким чином, очисник повітря ZENET XJ-220 ефективно очищає повітря від таких мікрочастинок як алергени, включаючи цвіль, дрібний пил, бактерії, віруси, хімічні випари та інших наддрібніші частинок, що не вловлюються звичайним фільтром.

Технічні характеристики:
  • Робоча напруга - 230 В/50Гц
  • Споживання енергії - 25 Вт
  • Вихід негативних іонів - і15x105/cm3 (на 20 см. відстані)
  • Вихід кисню - 0.05 проміле.
  • Спектр ультрафіолету - і20?w/cм2 (на 10 см. відстані)
  • Розміри - 380х254х105 (мм)
  • Вага - 1870 гр.
  • Ефективна площа дії - 25 м2

Щоб переглянути цей і більше іонізаторів ви можете перейти до нашого інтернет-магазину:

Корисні сторінки
Кондиціонери
Вентиляція
Іонізатори
Осушувачі повітря
Очищувачі повітря
Зволожувачі повітря
Повітряні завіси
Теплові насоси

Контактна інформація

Наші телефони:
+380-50-4340-904

+380-67-4770-100

Email:
klimat.center.vik@gmail.com
Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Ясська 1
Open your map settings to configure the Google Maps API key. The map can't work without it.
Заказать звонок
+
Жду звонка!