Очищувачі повітря

Очищувач повітря — пристрій для очищення повітря від пилу та мікроорганізмів в закритих приміщеннях.

очищувач повітря

Принцип роботи очищувача досить простий і ефективний. Конструктивно, очисник повітря складається з набору фільтрів різного ступеня очищення і вентилятора, що втягує повітря, що піддається очищенню. Сьогодні провідні виробники пропонують шанувальникам своєї продукції моделі з багатоступеневою системою очищення. У числі використовуваних в конструкції фільтрів присутні антиалергенні фільтри (НЕРА — фільтри), вловлюють до 99,9% алергенів і канцерогенних частинок на які гостро реагують залежні люди. Вугільні фільтри перешкоджають поширенню в просторі квартири токсинів і поганих запахів.
Життєвий простір людини сучасного або офіс фірми сьогодні насичене різноманітною електронною технікою та апаратурою. Таке сусідство вкрай небажано, як внаслідок патологічного випромінювання, так і внаслідок поглинання ними з повітря корисних людському організму негативних іонів (аніонів). Саме дефіцит аніонів народжує відчуття духоти в приміщенні. Якщо додати фактор накопичується в просторі приміщення статичної електрики, то пояснити наше патологічно сонне самопочуття буде нескладно. Очисник повітря оснащений іонізатором повітря, здатним продукувати негативно заряджені іони, що додають повітрю свіжість.

Суміжні функції очищувачів повітря

Однією з «суміжних» можливостей сучасного повітреочищувача є функція зволоження повітря. Функцію «холодного саморегульованого випаровування» виконують вбудовані пластикові диски. Для зволоження повітря таким способом змінні фільтри не потрібні.

Очищувачі останніх модифікацій можна назвати повноцінними кліматичними комплексами, в яких реалізована триступенева система очищення повітря + зволоження і ароматизація.

Робочий процес підготовки повітря в очищувачі — кліматичному комплексі (наприклад, AOS 2071) починається з його пропускання через антиалергенні фільтри, після — через випарник, з антибактеріальним просоченням. На наступній стадії повітряний потік пропускається через вугільний фільтр і систему ароматизації повітря з ефірними маслами. Таким чином, готове до сприйняття і на 99,9% очищене повітря, що надходить з очищувача і пройшовши через іонізатор, володіє до того ж тонізуючим і профілактичним ефектом.

Кілька простих порад допоможуть вам прояснити істотні моменти, пов’язані з вибором очищувача повітря. Будьте уважні:

  • Оскільки кожен очисник повітря, як і кондиціонер розрахований на певну площу, то до вибору пристрою слід приступати, точно знаючи розміри приміщення;
  • Визначтеся зі спектром функцій, з якими, на вашу думку, повинен справлятися очисник повітря. Природно, функціональність моделі багато в чому визначає його вартість. У разі якщо ваші можливості обмежені, визначитеся, які функції повинні бути присутніми обов’язково, а якими можна пожертвувати. Теж саме відноситься до кількості ступенів очищення.
  • Постарайтеся зважити свої можливості і вирішити, чи готові ви нести систематичні витрати, пов’язані з обслуговуванням повітреочищувача або розглядаєте його покупку як разову інвестицію.
  • Природно, чим складніше конструкція очищувача і більше ступенів очищення — тим дорожче будуть вимушені витрати на обслуговування, але і тим вище, відповідно якість підготовленого повітря. Якщо ж ви впевнені, що регулярна заміна фільтрів — процедура надто обтяжлива і дорога, вибирайте безфільтрові очищувачі повітря, виконують функції, які для вас виявляються важливішими.
  • Якщо у вас є можливість купити очищувач з замінними фільтрами, зверніть увагу, щоб він мав функцію іонізації.
  • При проходженні через фільтри повітря на виході виявляється абсолютно мертвим, «оскільки» втрачає природний заряд. Доведено, що таке повітря небезпечне, як для людини, так і для тварин, що живуть під дахом будинку. Функція іонізації, як «жива вода» повертає повітрю корисні властивості.
  • Перед тим, як купувати очисник повітря вирішіть для себе чи зможете ви приділити достатню увагу його профілактиці. Очищувач, не підданий регулярному чищенню, нормально працювати не зможе. Якщо часу достатньо і щоденна профілактика для вас не проблема — вибирайте мийку повітря або очищувач повітря — зволожувач. Готові на щотижневі чищення — купуйте електростатичний очищувач повітря. Мінімум вимог до профілактики пред’являють очищувачі повітря — іонізатори, фотокаталітичні очисники, очисники повітря — озонатори і очисники з НЕРА — фільтрами. Для такого варіанту комплектації достатньо буде проводити профілактичні заходи 1 раз на місяць.

Придбати дану ппродукцію ви зможете у нашому інтернет-магазині

Корисні сторінки
Кондиціонери
Вентиляція
Іонізатори
Осушувачі повітря
Очищувачі повітря
Зволожувачі повітря
Повітряні завіси
Теплові насоси

Контактна інформація

Наші телефони:
+380-50-4340-904

+380-67-4770-100

Email:
klimat.center.vik@gmail.com
Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Ясська 1
Open your map settings to configure the Google Maps API key. The map can't work without it.
Заказать звонок
+
Жду звонка!