Осушувачі повітря

Осушувач повітря — це електричний пристрій, призначений для пониження вологості повітря в приміщеннях або в технологічних процесах. Окрім своєї основної функції сучасні осушувачі додатково можуть виконувати очищення повітря і його нагрів, а також працювати в тандемі з системою вентиляції. Основані ці пристрої на принципі конденсації вологи, що міститься в повітрі, на холодній поверхні, температура якої знаходиться нижче точки роси.

В осушувачі, повітря проганяється вентилятором через 2 теплообмінника, розташованих послідовно, один за одним. Теплообмінники з’єднані в єдиний контур, заповнений холодогентом (фреоном). Компресор забезпечує циркуляцію фреону в контурі і необхідний робочий тиск.

Волога в оточуючому нас повітрі присутня завжди. Але що ж робити, якщо її кількість — надмірна? Можна звичайно провітрити приміщення. А що якщо на вулиці зима? Або організувати провітрювання неможливо з технологічних або інших обмежень? (наприклад, у виробничому цеху, на складі або в лікарняній лабораторії) Рішення одне — купити осушувач повітря!
Крім того, купити осушувач повітря необхідно, якщо:
  • Підвищена вологість повітря створює некомфортний мікроклімат у квартирі, заміському будинку, в офісі або в громадському будинку;
  • Відчувається надлишок вологості в лазні, сауні, басейні;
  • Підвищена вологість у виробничих і в складських приміщеннях (харчова, кожгалантерейная промисловість, переробка деревини і т.д.);
  • Надмірна вологість в холодильних камерах.
осушувачі повітря

Корисна інформація

Проходячи під тиском через тонку і довгу капілярну трубку, фреон сильно охолоджується, після чого поступає в перший теплообмінник. Холодний фреон, що знаходиться в рідкій фазі, охолоджує теплообмінник. Вологе кімнатне повітря проходить через перший теплообмінник, при цьому утворюється велика кількість конденсату. Волога стікає в спеціальний лоток, і далі може або збиратися у вбудованому бачку або віддалятися в систему каналізації через дренажну трубку.

Повітря охолоджується, проходячи через перший теплообмінник. Фреон в ньому навпаки, нагрівається, випаровується і потрапляє в компресор. За рахунок стиснення фреон сильно нагрівається і потрапляє в другий теплообмінник. У ньому фреон конденсується під дією холодного повітря. При цьому повітря нагрівається.

Отже, в осушувачі з повітрям відбувається наступне:

охолодження> конденсація вологи> підігрів

Таким чином, результуюча температура повітря, що проходить практично не змінюється, а вологість його зменшується до заданих меж. Якими бувають осушувачі повітря? Принцип роботи всіх осушувачів повітря (крім рідко зустрічаючися роторних і абсорбційних осушувачів) однаковий, однак, вони значно відрізняються за зовнішнім виглядом та матеріалами. При виборі осушувача важливо зрозуміти, яка продуктивність вам потрібна, а також для якого приміщення прилад призначається. Продуктивність осушувачів вимірюється в «літрах на добу» — це кількість вологи, яку прилад може видалити з повітря за 24 години безперервної роботи.

Побутові осушувачі використовуються в житлових приміщеннях і офісах. Осушувачі, призначені для побутового використання, мають гарний і елегантний дизайн. Продуктивність побутових осушувачів — від 10 до 100 л/добу. Як правило, вони оснащуються вбудованим або виносним датчиком вологості повітря в приміщенні, таймером, зручною панеллю управління, повітряним фільтром для очищення повітря. осушувачі повітря для басейнів General Climate.

Промислові осушувачі призначені для складів, будівництва, промислових підприємств. Тут максимальна увага приділяється не дизайну, а міцності, надійності та високій продуктивності. Осушувачі промислового типу укладені в міцний сталевий корпус, мають колеса і ручки для зручності переміщення. Продуктивність промислових осушувачів — кілька сотень л/добу. Деякі моделі промислових осушувачів мають додатковий ТЕН для підігріву повітря, що виходить.

Корисні сторінки
Кондиціонери
Вентиляція
Іонізатори
Осушувачі повітря
Очищувачі повітря
Зволожувачі повітря
Повітряні завіси
Теплові насоси

Контактна інформація

Наші телефони:
+380-50-4340-904

+380-67-4770-100

Email:
klimat.center.vik@gmail.com
Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Ясська 1
Open your map settings to configure the Google Maps API key. The map can't work without it.
Заказать звонок
+
Жду звонка!