Повітряні завіси

Призначення: Повітряні завіси призначені для розділення зон з різною температурою по різні сторони відкритих отворів робочих вікон, вхідних дверей і воріт. За рахунок видування високошвидкісного повітряного потоку утворюється «невидимі двері», яка не дає теплому повітрю виходити назовні, а холодному надходити в приміщення. Таким чином поліпшується внутрішній температурний комфорт, зникають протяги, значно знижуються тепловтрати, а отже і витрати на обігрів.

Тепле повітря всередині приміщення має меншу щільність в порівнянні з холодним зовнішнім повітрям. Це викликає різницю тисків в отворі дверей. Холодне зовнішнє повітря тече через нижню частину отвору дверей і «видавлює» тепле повітря через верхню частину. Це створює ефект, ніби двері «дихають».

повітряні завіси
Переваги повітряних завіс:
— Завдяки повітряній завісі всередину приміщення не проникає холодне повітря взимку, а тепло не йде з приміщення;
— Повітряна завіса служить ефективним захистом від проникнення пилу, комах, вихлопних газів з вулиці.
Повітряні завіси економлять електроенергію і обігрівають
Тепле повітря легше холодного, тому зазвичай накопичується під стелею, виникає різниця температур по висоті приміщення — температурний градієнт. При вирівнюванні температурного градієнта, економиться до 30% електроенергії. Потік теплого повітря, що видувається завісою, направлений вниз, тому вертикальна різниця температур зменшується, і стабілізується температура в області знаходження людей.
Відбувається ефективний додатковий обігрів приміщення.
При правильній установці теплової повітряної завіси основний потік теплого повітря потрапляє всередину приміщення, навіть якщо двері відкриті. Якщо ж двері закриті, приплив тепла стане ще більше. Таким чином, завіса може служити додатковим засобом обігріву.

Повітряні завіси створюють комфорт

Відсутні протяги, а значить, зменшиться число простудних захворювань влітку. Ви можете кондиціонувати приміщення і підтримувати в ньому приємну свіжість і прохолоду. Завіса не пропустить жарке повітря з вулиці.

Двері вашого магазину, кафе, обмінного пункту можуть бути постійно відкриті в будь-який час року. Потенційні відвідувачі сприймуть це як знак «Ласкаво просимо!»

Охолоджені продукти в магазині залишаться свіжими навіть в сильну спеку.

Замовити дану продукцію можна в нашому інтернет-магазині

Корисні сторінки
Кондиціонери
Вентиляція
Іонізатори
Осушувачі повітря
Очищувачі повітря
Зволожувачі повітря
Повітряні завіси
Теплові насоси

Контактна інформація

Наші телефони:
+380-50-4340-904

+380-67-4770-100

Email:
klimat.center.vik@gmail.com
Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Ясська 1
Open your map settings to configure the Google Maps API key. The map can't work without it.
Заказать звонок
+
Жду звонка!