м. Чернівці
вул. Ковальчука 1
пн.-пт. 9:00-18:00
сб. 9:00-15:00
Переглянути на карті
Обладнання & Обслуговування

Встановлення і монтаж кондиціонерів

Отже, якщо ви скористались калькулятором то нелегка робота з вибору кондиціонера вже позаду. Залишилася справа за малим, але дуже важливим - монтаж. Значимість монтажу кондиціонерів неможливо перебільшена, адже ефективна робота, а значить і надійність кондиціонера залежить не тільки від його якості, але й істотно від того, наскільки коректно виконана установка (монтаж) кондиціонера, ну і звичайно ж наскільки коректно він використовується.

Монтаж (установка) кондиціонера - це ряд дуже складних процедур, які на перший погляд можуть здатися простими, але це далеко не так. Тому, такі види робіт можна довірити лише кваліфікованим фахівцям з хорошим досвідом, що б надалі не довелося проводити монтаж повторно, а то й взагалі заміну кондиціонера.

Наша сервісна служба має таких фахівців високого рівня, які якісно і швидко виконають як монтаж (установку) кондиціонерів, так і техобслуговування обладнання.

Монтаж кондиціонера

Перед тим, як встановити кондиціонер, необхідно підібрати місце, де буде розташовуватися зовнішній блок кондиціонера, і куди буде встановлюватися внутрішній блок. А так само забезпечити доступ до електромережі, вільний доступ до місць проведення робіт.

Установка кондиціонера

При установці кондиціонера, його зовнішній блок виноситься на зовнішню стіну (бажано, в безпосередній близькості від вікна або лоджі). Що, у свою чергу, дозволить обійтися без послуг промислових альпіністів та спецтехніки, а значить, значно скоротить витрати на установку і тим самим полегшить подальші сервісні роботи.

Оскільки трубопровід, який йде від зовнішнього блоку до внутрішнього блоку, може зіпсувати інтер'єр, установка кондиціонера може проводитися під час виконання загальнобудівельних робіт. Це дозволить приховати ряд комунікацій.

Внутрішній блок кондиціонера прийнято розміщувати на лівій або правій стіні від вікна, проте в деяких випадках можна і над вікном, якщо дозволяє відстань між рамою вікна і стелею (найменше 30 см). При такому розташуванні з'явиться можливість скоротити довжину електричних кабелів, дренажних труб, а це, у свою чергу, знизить витрати на монтаж і установку системи.

Наша компанія гарантовано забезпечить вам кваліфікований монтаж кондиціонерів та сервісне обслуговування і супровід в продовж всього терміну служби вашого кондиціонеру, що дозволить довго і ефективно експлуатувати Ваше обладнання. Окрім цього ми надаємо гарантію на нашу продукцію від 2 років, це дозволяє нам бути попереду інших компаній.


Підпишіться на групу ВІК в контакті чи однокласниках і отримаєте знижку на встановлення кондиціонера у розмірі 10%
  
Наші клієнти
Цар ХлібІндекс БанкГотель БуковинаМАЙДАН - торгівельний центрБаварія Наше ПивоАндінаOTP BankКолвік - Готельно-ресторанний комплексТАКОШИК - Агенція святкових церемоній
Корисна інформація

Вертикальні проти горизонтальних вітрогенераторів

Термін служби у обох типів вітряків практично однаковий. При правильному обслуговуванні він становить 15-25 років. Розрізняються тільки основні вузли, що вимагають більшої уваги і періодичної заміни, на які припадають найбільші навантаження. Читати...

Що ж таке іонізатор повітря і в чому полягає його користь?

Людина споживає на добу 1 кг їжі, 1,5 літра води, а повітря необхідно від 15 до 20 кг. Один кубічний сантиметр повітря містить більше 10 тисяч різних шкідливих частинок, які можуть стати причиною серйозних захворювань. Тут на допомогу приходить іонізатор Читати...

Як правильно вибрати кондиціонер?

Щоб правильно підібрати кондиціонер необхідно знати площу приміщення в якомі він буде встановлено, визначитись чи потрібні будуть вам ще додаткові функції окрім охолодження Читати...

Виробники кондиціювального обладнання

Короткий опис найбільш відомих у світі виробників кондиціювального обладнання Читати...