м. Чернівці
вул. Ковальчука 1
пн.-пт. 9:00-18:00
сб. 9:00-15:00
Переглянути на карті
Обладнання & Обслуговування

Що ж таке іонізатор повітря і в чому полягає його користь?

"Повітря - це пасовище життя і найбільший володар всього і у всьому"
Гіппократ

Людина споживає на добу 1 кг їжі, 1,5 літра води, а повітря необхідно від 15 до 20 кг. Один кубічний сантиметр повітря містить більше 10 тисяч різних частинок, які можуть стати не лише причиною кашлю та чхання, а й серйозних захворювань. Щоденне перебування людини в такому приміщенні також може призвести до хвороб органів дихання, серцево-судинної і нервової системи. Як розірвати це порочне коло? Дуже просто! Досить іонізувати фільтроване повітря, щоб отримати "ліки", які необхідні всьому живому на землі.

Всі знають, що повітря морське, гірське - це повітря здоров'я, не дарма ми прагнемо на курорти після зимового сезону. Таке повітря містить легкі аероіони, життєво необхідні організму, і при вдиху бронхами відчуваються як легкий подих. Аероіони (АІ) в природі утворюються під впливом космічних променів, електричних розрядів грози і т.п. Молекули кисню захоплюють електрони і отримуюуть негативний заряд. Саме негативні аероіони (АІ) кисню і мають підвищену біологічну активність, вони і є ті вітаміни, без яких повітря "мертве".

За висновком експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я, наше здоров'я на 60-80% залежить від стану навколишнього середовища, а забруднення повітря житлових і службових приміщень є однією з головних причин погіршення здоров'я населення. Для захисту від цього екологічного лиха необхідно постійно очищати повітря у всіх приміщеннях, будь то квартира, офіс або виробництво.

Очищення повітря робить іонізація. Існує ряд способів іонізації повітря і залежно від реалізованого методу іонізації повітря самі прилади класифікуються на наступні групи:

 • плазмові іонізатори
 • ультрафіолетові іонізатори
 • термічні іонізатори
 • коронні іонізатори
 • радієві іонізатори
 • водяні іонізатори
 • Електроефлювіальні іонізатори.

Саме електроефлювіальні іонізатори найбільш перспективні й ефективні. Принцип їх дії зводиться до того, що під впливом високої напруги, прикладеної до металевих голок з діаметром вістря 5 .... 10 мікрометрів відбувається стікання електронів - електричний еффлювій. Молекули кисню повітря захоплюють ці електрони, отримують негативний заряд і стають негативними аероіонами (АІ). Прилади, що використовують електроефлювільований спосіб іонізації, забезпечують утворення в повітрі приміщень високої концентрації легких негативних аероіонів (АІ) кисню і призначені для: оздоровлення та профілактики різних хвороб; зниження стомлюваності, підвищення працездатності та імунітету; очищення повітря від аерозольних забруднень, алергенів і мікроорганізмів; нейтралізації шкідливого впливу на людину працюючих комп'ютерів, телевізорів, копіювальної техніки; відновлення біологічної активності повітря, що надходить в приміщення через кондиціонери, фільтри, повітроводи; створення комфортної обстановки і хорошого самопочуття.

Крім того, іонізатори повітря служать ще для очищення повітря від: тютюнового диму, запахів, смол, пилу, квіткового пилку, спор рослин, вовни тварин, вірусів і бактерій.

Іонізатори повітря допоможуть зберегти ваше здоров'я, уникнути інфекційних захворювань, алергії і створять комфортну атмосферу в домі і офісі.

Після багаторічних досліджень визнаний, професійний виробник устаткування по захисту та збереження навколишнього середовища, "CHUNG PUNG" Ю. Корея, створила повноцінний іонізатор - очищувач повітря, який на відміну від звичайних іонізаторів, озонаторів і повітроочищувачів поєднує кращі якості цих приладів. Він цілодобово, безперервно підтримує доброчинну атмосферу життєдіяльності людини, виконуючи наступні функції:

 • насичує повітря негативними АІ, роблячи його подібним лісовому, усуває наслідки електромагнітного випромінювання (телевізорів, комп'ютерів і т.д.);
 • низька концентрація озону вбиває віруси, бактерії, грибки;
 • розкладає дим, чадний газ і запахи на безпечні хімічні складові;
 • за допомогою спеціальної миючоїся плати-пилозбірника очищає від пилу, нікотину, пилку тощо.

"CHUNG PUNG" виробляє різні моделі іонізаторів, площею дії від 5 до 165 кв.м. Від автомобіля, квартир, офісу до ресторанів, готелів, лікарень, спортзалів і виробничих приміщень. Ці унікальні прилади удостоєні 12 міжнародних золотих нагород. Отримали вищі призи за видатну якість, ефективність, безпечність та увійшли до "Книги рекордів Гіннесса". Експортуються в США, Японію і Європу. Тепер і в Україну.


Підпишіться на групу ВІК в контакті чи однокласниках і отримаєте знижку на встановлення кондиціонера у розмірі 10%
  
Наші клієнти
Цар ХлібІндекс БанкГотель БуковинаМАЙДАН - торгівельний центрБаварія Наше ПивоАндінаOTP BankКолвік - Готельно-ресторанний комплексТАКОШИК - Агенція святкових церемоній
Корисна інформація

Що ж таке іонізатор повітря і в чому полягає його користь?

Людина споживає на добу 1 кг їжі, 1,5 літра води, а повітря необхідно від 15 до 20 кг. Один кубічний сантиметр повітря містить більше 10 тисяч різних шкідливих частинок, які можуть стати причиною серйозних захворювань. Тут на допомогу приходить іонізатор Читати...

Як правильно вибрати кондиціонер?

Щоб правильно підібрати кондиціонер необхідно знати площу приміщення в якомі він буде встановлено, визначитись чи потрібні будуть вам ще додаткові функції окрім охолодження Читати...

Вертикальні проти горизонтальних вітрогенераторів

Термін служби у обох типів вітряків практично однаковий. При правильному обслуговуванні він становить 15-25 років. Розрізняються тільки основні вузли, що вимагають більшої уваги і періодичної заміни, на які припадають найбільші навантаження. Читати...

Виробники кондиціювального обладнання

Короткий опис найбільш відомих у світі виробників кондиціювального обладнання Читати...