м. Чернівці
вул. Ковальчука 1
пн.-пт. 9:00-18:00
сб. 9:00-15:00
Переглянути на карті
Обладнання & Обслуговування

Касетні кондиціонери

Касетні кондиціонери відносяться до напівпромислової групи кондиціонерів і підходять для роботи у великих приміщеннях - вони охолоджують до 150 кв.м. Часто вони використовуються в офісах, ресторанах, торгових центрах. Касетний кондиціонер має чотиристоронній розподіл повітря, що дозволяє охолоджувати приміщення з найбільшою ефективністю.

 

Область застосування касетних кондиціонерів:
- Квартири, котеджі, офіси, де одним кондиціонером охолоджується декілька приміщень
- Вестибюлі, холи, великі зали адміністративних будівель, де рівномірно кондиціонують великі простори завдяки високій потужності кондиціонера.

 

Монтаж касетних кондиціонерів:
Касетні кондиціонери призначені для приміщень з високими стелями, оскільки внутрішній блок вмонтовується в міжстельовому просторі, за підвісною стелею. Тому для встановлення касетного кондиціонера потрібна наявність міжстелевого простору 250 - 400 мм. В одному приміщенні може встановлюватися відразу кілька касетних кондиціонерів. Касетний кондиціонер може бути використаний і в складі мультиспліт-систем. Внутрішній блок касетного кондиціонера в основному буває двох типів:
Розмір касети: 600x600 мм. Це компактний тип або так званий Евросайз. Його можна встановити навіть в маленькій кімнаті, а внутрішній блок ідеально вписується в стандартну комірку підвісної стелі. Потужність кондиціонерів з таким внутрішнім блоком: від 2 до 6 кВт.

Розмір касети: 800x800 мм. Більш поширений розмір, потужність кондиціонерів з таким внутрішнім блоком: від 5 до 15 кВт, також зустрічаються моделі і малих потужностей.
Кондиціонер касетного типу варто встановлювати в центрі приміщення в підвісній стелі, що зберігає дизайн і забезпечує необхідну комфортну температуру у всьому приміщенні. Пристрій касетного кондиціонера дозволяє поширювати повітряний потік у всіх напрямках. Також він передбачений для використання на великих площах і завдяки можливості забору повітря з вулиці через зовнішній блок відбувається постійний повітрообмін в приміщенні.

Рівномірний розподіл температури по всьому об'єму приміщення досягається за допомогою жалюзі, але при бажанні, закривши їх, можна спрямувати потоки прохолодного повітря у вибраному напрямку.

ПЕРЕВАГИ касетних кондиціонерів:

- Можливість швидкого охолодження великих площ
- Прихований монтаж внутрішнього блоку - не порушується інтер'єр
- Можливість підмішування повітря
- Безшумна робота
- Пропорційний розподіл охолодженого повітря по всьому об'єму приміщення
- Різноманітний ряд моделей.

Регулярне обслуговування і своєчасна планова перевірка касетного кондиціонера дозволять довго насолоджуватися роботою приладу, тому не запускайте негативні процеси і проводьте необхідну профілактику. Для цього потрібно звертатися до фахівців, які зможуть допомогти Вам вирішити питання з профілактики та сервісного обслуговування.

Монтаж даного типу кондиціонерів

Професіонали - тільки їм слід довіряти монтаж такого серйозного обладнання, як касетні кондиціонери, кваліфіковані монтажники знають тонкощі і особливості цієї роботи, і зможуть виконати установку якісно і правильно. Спочатку, фахівці повинні підібрати найбільш оптимальне для конкретного приміщення місце розташування зовнішнього блоку спліт-системи.

Ми пропонуємо касетні кондиціонери із всім супутнім сервісом.

Зв'яжіться з нами і наші інженери допоможуть підібрати Вам марку і потужність касетних кондиціонерів виходячи з вимог пропонованих вашими приміщеннями.

Розглянемо детальніше кілька найбільш популярних моделей:

Mitsushito CMK18HRN1/UMC18HN1

Кондиціонер торгової марки Mitsushito CMK18HRN1/UMC18HN1 - касетна система комерційного типу серії Classic (Класік) на озонобезпечному фреоні R410A.
Готове рішення для невеликих магазинів, торгових павільйонів з великою тепловіддачею. Подача повітря в чотирьох напрямках, можливість припливу свіжого повітря. Функція самодіагностики і автозахисту, подвійний захист від переливу.

Габарити внутрішнього блоку ШхВхГ

840x230x840 мм

Габарити зовнішнього блоку ШхВхГ

950x55x950 мм

Додаткові функції

Вентиляция

Кількість внутрішніх блоків

1

Потужність при обігріві

5900 Вт

Потіжність при охолодженні

5300 Вт

Пульт ДУ

Да

Режими работи

Охлаждение обогрев

Таймер

Да

Тип

Кассетные

Тип системи

Сплит-система

Тип фреона

R-410AКондиціонер Mitsubishi Heavy FDT40VD/SRC40ZIX-S

Касетний кондиціонер Mitsubishi Heavy FDT40VD / SRC40ZIX-S - новий, сучасний блок з інверторним керуванням.

Відмінні особливості спліт-системи:

Поліпшена система розподілу повітря забезпечує комфортне охолодження. Забезпечується це незалежним управлінням кожної заслінки з дистанційного пульта управління. У виробників недорогих, простих систем подібна гнучкість управління неможлива;

Істотно скорочено габарити внутрішнього блоку Mitsubishi Heavy FDT40VD / SRC40ZIX-S. Висота обладнання дозволяє встановлювати внутрішній блок кондиціонера урівень з стелею. Стандартний опуск стелі типу "армстронг" - 30 см., що є "прохідним" значенням для касетного кондиціонера;

Просунутий дизайн. Обладнання Mitsubishi Heavy не тільки надійно, воно ще й естетично;

Рекордно низький рівень шуму завдяки високим аеродинамічним характеристикам вентилятора внутрішнього блоку;

Видалення конденсату можливо завдяки вбудованій помпі, яка дозволяє підняти дренаж на висоту до 70,0 см! У комплекті поставки ВЖЕ входить гнучкий шланг під відвід дренажу;

Можливість підключення до системи Superlink-централізоване управління декількома кондиціонерами, можливість підключення до системи «розумного будинку» по протоколах LonWorks і BACNet, такий кондиціонер ви можете придбати в нас у Чернівцях

Внутрішній блок

FDT40VD

Зовнішній блок

SRC40ZIX-S

Продуктивність охолодження, кВт 

4,0(1,8~4,7)

Продуктивність обігріву, кВт 

4,5(2,5~5,4)

Наявність інвертора

да 

Споживана потужність при охолодженні, кВт

0,93

Споживана потужність при обігріві, кВт

1,15

Коефіцієнт енергоефективності EER (охолодження)

4,3

Коефіцієнт енергоефективності COP (обігрів)

3,91

Енергоспоживання, В/Гц/ф

220-240/50/1

Підключення електроживлення

внешний

Габарити внутрішнього  блоку, мм

246*840*840

Габарити зовнішнього блоку , мм

640*800*290

Зовнішні габарити панелі, мм

35*950*950

Вага блоків  (внутрішній/зовнішній), кг

22/45

Вага панелі, кг 

5,5

Діаметр газової труби, мм (дюйм)

ø 6,35 (1/4")

Діаметр рідинної труби, мм (дюйм)

ø 12,7 (1/2")

Максимальна довжина трубопроводу / перепад висот між блоками

30/20

Хладагент

R410A

Робочий діапазон зовнішніх температур при охолодженні, °С

от -15 до +43

Робочий діапазон зовнішніх температур при обігріві, °С

от -20 до +20

Тип компресора

Спиральный

Пусковий струм, А

5

Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ (А) 

33-31-30

Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ (А)

47

Mitsubishi HEAVY INDUSTRIES FDTC40VD

Серія Mitsubishi Heavy V-MULTI ідеально підходить для кондиціонування великих приміщень, а також Г-образних і інших приміщень нестандартної форми. Технічна особливість даних мульти-спліт систем полягає в тому, що всі внутрішні блоки, підключені до зовнішнього, працюють в одному режимі з однаковою інтенсивністю. Незважаючи на це, можливі комбінації внутрішніх блоків різної потужності як одного, так і різних типів, а також внутрішніх блоків однієї потужності, але різних типів. Всього в системі може бути застосоване до чотирьох внутрішніх блоків. Система організована за принципом «ведучий-ведений»: внутрішній блок, призначений ведучим, здійснює управляє веденими, приймаючи сигнали з пульта керування. Використання даної системи дозволяє істотно зменшити кількість зовнішніх модулів.

Внутрішній блок FDTC40VD (600х600) необхідний для повноцінної роботи Мульти спліт-системи. Касетні кондиціонери призначені для роботи у великих нестандартних приміщеннях. Повітряний потік, що видається системою, плавно розподіляється по всьому приміщенню, охолоджуючи або нагріваючи кожен його куточок. У мульти-спліт  системі один зовнішній блок працює з декількома внутрішніми блоками. Внутрішні блоки можуть бути різної потужності і типів. Всього застосовно до чотирьох блоків. Внутрішній касетний блок оснащений мікропроцесором, який надає системі стійкість до електромагнітних перешкод, тим самим мінімізує ймовірність поломки електронного модуля. Застосування двохроторного компресора дозволило зменшити розмір блоку і підвищить енергоефективність.

Вбудований дренажний насос.

Всі моделі MHI виконані з озонозберігаючого фреону R410A. Безпечний для озонового шару землі, незаймистий, нетоксичний найвищою мірою енергозберігаючий холодоагент. Його нульовий коефіцієнт руйнування озонового шару відповідає найжорсткішим вимогам щодо захисту навколишнього середовища.

функції:

Автоматичний режим з нечіткою логікою

Режим роботи і температура визначаються автоматично із застосуванням нечіткої логіки. Частота інвертора змінюється відповідним чином.

автоматична робота

У цьому режимі відбувається автоматичний вибір між обігрівом, охолодженням або сушкою.

Інтенсивний режим (HI POWER)

Цей режим зручний, якщо ви бажаєте швидко досягти потрібної температури. Кондиціонер може працювати в інтенсивному режимі без перерви протягом 15 хвилин.

Автоматичне управління жалюзі

 

У будь-якому режимі роботи вибирається оптимальний кут розташування жалюзі.

У відповідності з температурою в приміщенні можна задати одне з чотирьох напрямків повітряного потоку за допомогою індивідуального регулювання положення жалюзі.

Запам'ятовування позиції

Рухливі жалюзі можуть бути зупинені під будь-яким кутом. Після повторного включення жалюзі повертаються до збереженої позиції.

Вертикальне хитання жалюзі

При гойдання, жалюзі можна налаштувати на будь-який кут від 0 ° до 90 °.

Економічний режим

Працюючи в цьому режимі, кондиціонер економить електроенегію, при цьому робота залишається досить ефективною.

Режим осушення

При роботі в даному режимі кондиціонер буде не тільки охолоджувати повітря, а й ефективно осушувати його в дощові дні.

Режим сну

Режим надтихої роботи кондиціонера.

Режим включення за таймером

Функція вбудованого інтелекту дозволяє включити кондиціонер за деякий час до заданого, так, що у встановлений час температура вже досягне бажаного значення. Цей режим включається кнопкою ON TIMER.

Режим виключення по таймеру

Ви можете встановити час виключення кондиціонера.

Програмований 24-годинний таймер

Встановлюючи таймер включення і виключення кондиціонера, можна задати дві операції за таймером на день. Після установки таймери будуть включати і вимикати систему в потрібний час кожен день.

Розморожування під управлінням мікроконтролера

У цьому режимі відбувається автоматичне видалення інею з кондиціонера. Він дозволяє уникнути зайвої роботи кондиціонера в інших режимах.

Функція самодіагностики

У разі несправної роботи кондиціонера керуючий ним мікроконтролер автоматично запускає функцію самодіагностики.

Резервний вимикач

На основному блоці є резервний вимикач. З його допомогою можна включати і вимикати кондиціонер, якщо використання ПДУ з якої-небудь причини неможливо.

Автоматичний рестарт

При відключенні живлення кондиціонера, функція автоматичного рестарту зберігає налаштування роботи кондиціонера, що діяли безпосередньо перед відключенням живлення, а після відновлення живлення автоматично вмикається.

MIDEA MCA-12HRN1comp., R410

Касетні блоки цієї компанії широко використовують в приміщеннях великої площі з висотою стелі від 3 метрів. Це офіси, торгові зали, готелі, ресторани, конференц-зали, бібліотеки, торгові зали магазинів, адмінбудівлі. Блок створює комфортне циркуляцію повітря, практично не займаючи місця в інтер'єрі, але за обов'язкової наявності підвісної або натяжної стелі. При цьому залишається видимою тільки лицьова панель елегантного дизайну.

Повітря надходить через фільтр і повітрозабірник в центрі блоку, а лунає охолодженим або нагрітим за чотирма напрямками. Це дуже важлива перевага касетного блоку, яке дозволяє забезпечити максимально комфортні умови при монтажі всього одного кондиціонера в центрі великого приміщення. За рахунок 4-х спрямованого обдуву обробленого повітря касетний кондиціонер забезпечує швидке і рівномірне охолоджування або обігрів приміщення. Такий кодиціонер ви можете з легкістю придбати в місті Чернівці.

Компресор

 

Toshiba

Потужність (охолодження)

кВт

3,2

Потужність (обігріву)

кВт

4,00

Електроживлення

В / Гц /Ф

220-240 /50 / 1

Продуктивність по вентиляції

м3

680

Рівень шуму внутрішнього блоку

дБ

41

Рівень шуму зовнішнього блоку

дБ

43

Габарити внутрішнього блоку,   Ш*В*Г

мм

570*260*270

Габарити лицьової панелі,   Ш*В*Г

мм

647*50*647

Габарити зовнішнього блоку,   Ш*В*Г

мм

780*547*250


Підпишіться на групу ВІК в контакті чи однокласниках і отримаєте знижку на встановлення кондиціонера у розмірі 10%
  
Наші клієнти
Цар ХлібІндекс БанкГотель БуковинаМАЙДАН - торгівельний центрБаварія Наше ПивоАндінаOTP BankКолвік - Готельно-ресторанний комплексТАКОШИК - Агенція святкових церемоній
Корисна інформація

Виробники кондиціювального обладнання

Короткий опис найбільш відомих у світі виробників кондиціювального обладнання Читати...

Як правильно вибрати кондиціонер?

Щоб правильно підібрати кондиціонер необхідно знати площу приміщення в якомі він буде встановлено, визначитись чи потрібні будуть вам ще додаткові функції окрім охолодження Читати...

Вертикальні проти горизонтальних вітрогенераторів

Термін служби у обох типів вітряків практично однаковий. При правильному обслуговуванні він становить 15-25 років. Розрізняються тільки основні вузли, що вимагають більшої уваги і періодичної заміни, на які припадають найбільші навантаження. Читати...

Що ж таке іонізатор повітря і в чому полягає його користь?

Людина споживає на добу 1 кг їжі, 1,5 літра води, а повітря необхідно від 15 до 20 кг. Один кубічний сантиметр повітря містить більше 10 тисяч різних шкідливих частинок, які можуть стати причиною серйозних захворювань. Тут на допомогу приходить іонізатор Читати...