м. Чернівці
вул. Ковальчука 1
пн.-пт. 9:00-18:00
сб. 9:00-15:00
Переглянути на карті
Обладнання & Обслуговування

Кондиціонер ASY7USBCW/AOY7USNC

Настінна спліт-система Fujitsu ASY7USBCW/AOY7USNC складається з двох блоків: внутрішнього і зовнішнього. Кондиціонер має два основні режими: охолодження та обігрів повітря. Доступні також і додаткові режими, такі як осушування і вентиляція. Вентилятор має чотири швидкості роботи. При активації режиму вентиляції обігрів та охолодження приміщення неможливі. Така опція, як осушення повітря, також є дуже корисною. Вона допомагає зменшити вологість у приміщенні, одночасно трохи знизивши температуру. Крім того, активація режиму осушення автоматично приводить в дію вентилятор, встановлюючи його на середню швидкість. В автоматичному режимі роботи кондиціонер здатний підтримувати задані параметри, злегка коригуючи їх в ту чи іншу сторону, без стороннього втручання.

Основні відмінні характеристики Fujitsu ASY7USBCW/AOY7USNC:

  • - Декілька режимів роботи: охолодження, обігрів, осушення, вентиляція, автоматичний, нічний;
  • - Пульт дистанційного керування;
  • - Таймер включення/виключення;
  • - Можливість регулювання напряму повітряного потоку;
  • - Запам'ятовування налаштувань;
  • - Система фільтрації повітря;
  • - 3-швидкісний вентилятор.

Функція запам'ятовування налаштувань виявиться дуже корисною при відключенні електроенергії. Вона допоможе кондиціонеру відновити роботу, використовуючи раніше задані параметри.

Fujitsu ASY7USBCW/AOY7USNC не має піддону для збору конденсату, що також полегшує його експлуатацію. Волога у вигляді пари видаляється через воздухопровід.

Активація нічного режиму буде підтримувати оптимальну для сну температуру повітря і приведе в дію вентилятор, що працює на мінімальній швидкості.

Крім того, кондиціонер оснащений вбудованою системою фільтрації повітря, що включає фільтр іонного дезодорування і яблучно-кахетіновий фільтр.

Управління пристроєм проводиться дистанційно, за допомогою бездротового пульта.

Кондиціонер Fujitsu ASY7USBCW/AOY7USNC повністю відповідає вимогам безпеки і поставляється спільно з інструкцією з монтажу та експлуатації і гарантійним талоном.


Технічні характеристики

Виробник     FUJITSU
Модель     ASY7USBCW/AOY7USNC
Тип     Настінні кондиціонери
Напруга живлення В 220
Тип живлення     Однофазний
Потужність охолодження   кВт 2.2
Потужність обігріву   кВт 2.3
Споживана потужність при охолодженні   кВт 0.00
Споживана потужність при обігріві   кВт 0,83
Максимальна довжина трубо проводу / перепад висот між блоками   м 15
Хладоген     R410a

Підпишіться на групу ВІК в контакті чи однокласниках і отримаєте знижку на встановлення кондиціонера у розмірі 10%
  
Наші клієнти
Цар ХлібІндекс БанкГотель БуковинаМАЙДАН - торгівельний центрБаварія Наше ПивоАндінаOTP BankКолвік - Готельно-ресторанний комплексТАКОШИК - Агенція святкових церемоній
Корисна інформація

Як правильно вибрати кондиціонер?

Щоб правильно підібрати кондиціонер необхідно знати площу приміщення в якомі він буде встановлено, визначитись чи потрібні будуть вам ще додаткові функції окрім охолодження Читати...

Вертикальні проти горизонтальних вітрогенераторів

Термін служби у обох типів вітряків практично однаковий. При правильному обслуговуванні він становить 15-25 років. Розрізняються тільки основні вузли, що вимагають більшої уваги і періодичної заміни, на які припадають найбільші навантаження. Читати...

Що ж таке іонізатор повітря і в чому полягає його користь?

Людина споживає на добу 1 кг їжі, 1,5 літра води, а повітря необхідно від 15 до 20 кг. Один кубічний сантиметр повітря містить більше 10 тисяч різних шкідливих частинок, які можуть стати причиною серйозних захворювань. Тут на допомогу приходить іонізатор Читати...

Виробники кондиціювального обладнання

Короткий опис найбільш відомих у світі виробників кондиціювального обладнання Читати...