м. Чернівці
вул. Ковальчука 1
пн.-пт. 9:00-18:00
сб. 9:00-15:00
Переглянути на карті
Обладнання & Обслуговування

Кондиціонер Classic ASY12USCCW-AOY12USCC

Кондиціонер Fujitsu Classic ASY12USCCW-AOY12USCC - модель для широкого кола споживачів, які цінують надійність і якість. Дизайн серії ASY USCCW виконаний у класичному стилі, конструкція внутрішнього блоку продумана до найменших деталей, що дозволяє виробляти ефективне охолодження повітря і при цьому мінімізувати шум проходження повітряного потоку.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Низхідно-висхідний автосвинг
Горизонтальні жалюзі внутрішнього блоку кондиціонера Fujitsu здійснюють низхідно-висхідні хвилеподібні рухи, за рахунок чого оброблений повітря більш рівномірно розподіляється по приміщенню.

Автоматичне регулювання повітряного потоку
Величина повітряного потоку регулюється мікропроцесором відповідно до зміни температури в приміщенні. Знижуються витрати електроенергії і зменшується рівень шуму від кондиціонера при збереженні комфорту.

Автоматичний перезапуск
Після тимчасового збою в подачі електрики кондиціонер Fujitsu автоматично перезапускає, причому задані установки залишаються тими ж, що і до зупинки. Немає необхідності перепрограмувати кондиціонер.

Автопереключеніе робочих режимів
Контролер кондиціонера Fujitsu порівнює задану температуру повітря і фактичну температуру в приміщенні, а потім автоматично перемикається в режим або охолодження, або нагрівання.

Нічний режим
У нічний час система управління поступово змінює кімнатну температуру в автоматичному режимі. З кондиціонером Fujitsu, обладнаним цією функцією, нічний сон стає більш комфортним.

Програмований таймер
Цифровий таймер кондиціонера Fujitsu дозволяє вибрати найбільш зручний режим включення і виключення кондиціонера в заданий час.

Фільтр іонного деодорірованія з тривалим терміном служби
Вбирає запахи ефективно розщеплюються за допомогою окислення і розсіює дії іонів, випромінюваних керамічним порошком з ультрамалих частинками

Яблучно-казеїновий фільтр
Фільтр поглинає дрібні частинки пилу, невидимі спори цвілі і шкідливі мікроорганізми і знешкоджує їх дією катехіна (речовини, що міститься в яблуках).

Панель, що миється


Технічні характеристики

Виробник     FUJITSU
Модель     Classic ASY12USCCW-AOY12USCC
Тип     Настінні кондиціонери
Напруга живлення В 220
Тип живлення     Однофазний
Потужність охолодження   кВт 3.7
Потужність обігріву   кВт 4
Споживана потужність при охолодженні   кВт 1.00
Споживана потужність при обігріві   кВт 1.36
Рівень шуму внутрішнього блоку охолодження дБ(А) 30
обігрів дБ(А)
Маса блоків внутрішній кг 9
зовнішній кг 34
Повітряний фільтр     Присутній
Циркуляція повітря висока м3/год 550
середня м3/год 0
низька м3/год 0
Осушування   л/год

Підпишіться на групу ВІК в контакті чи однокласниках і отримаєте знижку на встановлення кондиціонера у розмірі 10%
  
Наші клієнти
Цар ХлібІндекс БанкГотель БуковинаМАЙДАН - торгівельний центрБаварія Наше ПивоАндінаOTP BankКолвік - Готельно-ресторанний комплексТАКОШИК - Агенція святкових церемоній
Корисна інформація

Що ж таке іонізатор повітря і в чому полягає його користь?

Людина споживає на добу 1 кг їжі, 1,5 літра води, а повітря необхідно від 15 до 20 кг. Один кубічний сантиметр повітря містить більше 10 тисяч різних шкідливих частинок, які можуть стати причиною серйозних захворювань. Тут на допомогу приходить іонізатор Читати...

Як правильно вибрати кондиціонер?

Щоб правильно підібрати кондиціонер необхідно знати площу приміщення в якомі він буде встановлено, визначитись чи потрібні будуть вам ще додаткові функції окрім охолодження Читати...

Виробники кондиціювального обладнання

Короткий опис найбільш відомих у світі виробників кондиціювального обладнання Читати...

Вертикальні проти горизонтальних вітрогенераторів

Термін служби у обох типів вітряків практично однаковий. При правильному обслуговуванні він становить 15-25 років. Розрізняються тільки основні вузли, що вимагають більшої уваги і періодичної заміни, на які припадають найбільші навантаження. Читати...