м. Чернівці
вул. Ковальчука 1
пн.-пт. 9:00-18:00
сб. 9:00-15:00
Переглянути на карті
Обладнання & Обслуговування

Кондиціонер SRK20HG-S

Спліт-система - значне досягнення інженерів компанії Міцубіші в області техніки з контролю над мікрокліматом. У цій моделі застосовані останні досягнення в аеродинамічній науці. Завдяки інноваційній струменній подачі повітря формується потужний повітряний потік, який досягає всіх, навіть найвіддаленіших, кутів приміщення. Рекомендується ця модель для невеликих приміщень.

Функції і можливості кондиціонера:

  • Автоматичне видалення інію
  • Режим підвищеної продуктивності
  • Автоматичне управління заслінкою
  • Люмінесцентні кнопки
  • Запам'ятовування позиції заслінки
  • Економічний режим
  • 3 режими обігріву
  • Повітряна спіраль
  • Знімна панель повітрозабірника

Корисно знати:

Люмінесцентні кнопки
Пульт управління має люмінесцентні кнопки, що допомагає знаходити його в темряві і легко керувати режимами роботи кондиціонера.

Повітряна спіраль
Коливальні рухи жалюзі призводять до кого, що повітряний потік «закручується», завдяки чому він досягає самих далеких кутів приміщення.

Широкий робочий діапазон
Кондиціонер працює при зовнішній температурі до -15 ° використання нових розробок дозволило розширити діапазон робочих температур кондиціонера. Тепер робота обладнання можлива при низьких зовнішніх температурах - до -15 ° C.

Струменеві технології
Розробляючи систему управління повітряним потоком, ми використовували аеродинамічний аналіз, застосовуваний при створенні реактивних двигунів.
Останні досягнення аеродинаміки дозволили створити унікальні конструкції дифузорів. Тепер ми маємо більш потужний повітряний потік, який рівномірно поширюється по всьому приміщенню, досягаючи найвіддаленіших його кутів. І ніяких додаткових витрат електроенергії.

Об'ємний потік
Режим «кубічного розподілу повітря» Об'ємний потік, що досягає всіх кутів приміщення, утворюється при почерговому горизонтальному і вертикальному коливанні жалюзі. Даний режим запускається з пульта керування.

24-hour ION
У корпусі кондиціонера встановлена ??пластина з турмаліновим покриттям, яка має дезодоруючі, стерилізуючі властивості.
Негативні іони генеруються постійно. Навіть якщо кондиціонер вимкнено, він генерує кількість негативних іонів, рівну концентрації іонів в лісовому або морському повітрі.

Функція самоочищення
Функція самоочищення активізується після виключення кондиціонера і працює протягом 2 годин. Внутрішній простір кондиціонера висушуються потоком повітря, що зупиняє зростання цвілі. Користувач вказує, включати цю функцію чи ні.

Антиалергенний фільтр
Противоаллергенний фільтр знищує пилок, кліщів та інші речовини, здатні викликати алергічну реакцію. В основі його дії лежить поєднання ензимів і карбаміду. Крім алергенів дію фільтра поширюється на різні види бактерій, цвілі і вірусів. Навіть якщо бактерія або алерген потрапляють після фільтра в повітря, вони вже повністю знешкоджені.

Фотокаталітичний миючий фільтр з дезодоруючими властивостями
Фільтр знищує молекули, що викликають неприємні запахи. Повітря в приміщенні завжди залишається свіжим.

Антибактеріальний вентилятор
Антибактеріальні речовини, що містяться в вентиляторі, нищать цвіль і бактерії. Таким чином, у приміщення надходить тільки чисте повітря.


Технічні характеристики

Виробник     MITSUBISHI H. I.
Модель     SRK20HG-S
Тип     Настінні кондиціонери
Напруга живлення В 220
Тип живлення     Однофазний
Потужність охолодження   кВт 2.07
Потужність обігріву   кВт 2.22
Споживана потужність при охолодженні   кВт 0.60
Споживана потужність при обігріві   кВт 0.61
Рівень шуму внутрішнього блоку охолодження дБ(А) 34
обігрів дБ(А) 27
Зовнішні габарити блоків внутрішній мм 790х268х199
панель мм ---
зовнішній мм 780х540х290
Маса блоків внутрішній кг 9
зовнішній кг 29

Підпишіться на групу ВІК в контакті чи однокласниках і отримаєте знижку на встановлення кондиціонера у розмірі 10%
  
Наші клієнти
Цар ХлібІндекс БанкГотель БуковинаМАЙДАН - торгівельний центрБаварія Наше ПивоАндінаOTP BankКолвік - Готельно-ресторанний комплексТАКОШИК - Агенція святкових церемоній
Корисна інформація

Як правильно вибрати кондиціонер?

Щоб правильно підібрати кондиціонер необхідно знати площу приміщення в якомі він буде встановлено, визначитись чи потрібні будуть вам ще додаткові функції окрім охолодження Читати...

Що ж таке іонізатор повітря і в чому полягає його користь?

Людина споживає на добу 1 кг їжі, 1,5 літра води, а повітря необхідно від 15 до 20 кг. Один кубічний сантиметр повітря містить більше 10 тисяч різних шкідливих частинок, які можуть стати причиною серйозних захворювань. Тут на допомогу приходить іонізатор Читати...

Виробники кондиціювального обладнання

Короткий опис найбільш відомих у світі виробників кондиціювального обладнання Читати...

Вертикальні проти горизонтальних вітрогенераторів

Термін служби у обох типів вітряків практично однаковий. При правильному обслуговуванні він становить 15-25 років. Розрізняються тільки основні вузли, що вимагають більшої уваги і періодичної заміни, на які припадають найбільші навантаження. Читати...