м. Чернівці
вул. Ковальчука 1
пн.-пт. 9:00-18:00
сб. 9:00-15:00
Переглянути на карті
Обладнання & Обслуговування

Кондиціонер SRK71HE-S

Моделі SRK71HE-S, призначені для кондиціонування великих приміщень. Внутрішній блок спліт-системи має стильний, «обтічний» дизайн з литою передньою панеллю. Завдяки особливій аеродинамічній формі вентилятора і вихідних жалюзі забезпечується потужний потік повітря і його рівномірний розподіл по всьому об'єму приміщення, а також низький рівень шуму.

У спліт-системах використовуються аеродинамічні технології, застосовувані для створення реактивних двигунів. При проектуванні форми повітряних каналів для оптимальної циркуляції повітря використані методи обчислювальної гідродинаміки, які застосовують в проектуванні лопаток турбореактивних двигунів. В результаті потужний і рівний потік повітря рівномірно і безшумно виходить з кондиціонера на значну відстань і рівномірно розподіляється по всьому приміщенню

Ручне управління повітряним потоком дозволяє регулювати положення жалюзі.

Антиалергенний захист являє собою фільтр, який здатний знищувати шкідливі елементи, збуджуючі алергічні реакції. В основі фільтра лежать карбаміди та ензими, що знищують цвіль, бактерії, грибки, пилок, кліщів і багато іншого. Навіть при попаданні цих мікроорганізмів в приміщення вони вже не зможуть заподіяти ніякої шкоди.

Дана серія кондиціонерів визнана екологічною завдяки Озонобезпечному хладагенту R410A і використанню припою, який не містить свинецю.

До складу спліт-системи входить панель з турмаліновим покриттям, постійно генеруюча негативні іони. Навіть коли кондиціонер не працює, концентрація негативних іонів досягає 2500 - 3000 на кубічний сантиметр, тобто стільки ж, скільки в лісі, біля струмка або поруч з водоспадом. При цьому не відбувається ніяких додаткових витрат енергії. При працюючому кондиціонері ефективність процесу іонізації значно зростає. Користувач має постійну можливість насолоджуватися свіжим природним повітрям.

Автоматичне відтавання інію
Автоматіческое відтавання інею запобігає втраті продуктивності кондиціонера, оберігаючи теплообмінник від обростання льодом у холодний час.

Підвищена продуктивність
Підвищена продуктивність кондиціонера забезпечується включенням відповідного режиму, коли необхідно швидко досягти заданої температури (реалізується протягом 15 хвилин).

Пам'ять налаштувань жалюз
Память налаштувань жалюзі забезпечує автоматичне повернення заслінок в положення, яке було обрано до відключення.


Вертикальний рух заслінок
Вертикальний рух заслінок, при якому є можливість зафіксувати їх в будь-якому положенні.

Режим нічної економії
Режім нічної економії робить кондиціонер практично безшумним на час сну, а також споживає меншу кількість електроенергії.


Енергозберігаючий режим
Енергосберегаючий режим здатний підтримувати комфортний мікроклімат в приміщенні, значно скорочуючи витрату електрики.

Самодіагностика
Самодіагностика спліт-системи забезпечує швидке визначення несправностей, щоб можна було з мінімальними втратами усунути неполадки.

Таймер на 24 години
Таймер на 24 години призначений для програмування необхідних операцій (до двох на добу).


Технічні характеристики

Виробник     MITSUBISHI H. I.
Модель     SRK71HE-S
Тип     Настінні кондиціонери
Напруга живлення В 220
Тип живлення     Однофазний
Потужність охолодження   кВт 7.1
Потужність обігріву   кВт 7.5
Споживана потужність при охолодженні   кВт 2.20
Маса блоків внутрішній кг 15
зовнішній кг 68
Робочий діапазон зовнішніх температур при охолодженні   °С -30 - +43

Підпишіться на групу ВІК в контакті чи однокласниках і отримаєте знижку на встановлення кондиціонера у розмірі 10%
  
Наші клієнти
Цар ХлібІндекс БанкГотель БуковинаМАЙДАН - торгівельний центрБаварія Наше ПивоАндінаOTP BankКолвік - Готельно-ресторанний комплексТАКОШИК - Агенція святкових церемоній
Корисна інформація

Вертикальні проти горизонтальних вітрогенераторів

Термін служби у обох типів вітряків практично однаковий. При правильному обслуговуванні він становить 15-25 років. Розрізняються тільки основні вузли, що вимагають більшої уваги і періодичної заміни, на які припадають найбільші навантаження. Читати...

Що ж таке іонізатор повітря і в чому полягає його користь?

Людина споживає на добу 1 кг їжі, 1,5 літра води, а повітря необхідно від 15 до 20 кг. Один кубічний сантиметр повітря містить більше 10 тисяч різних шкідливих частинок, які можуть стати причиною серйозних захворювань. Тут на допомогу приходить іонізатор Читати...

Виробники кондиціювального обладнання

Короткий опис найбільш відомих у світі виробників кондиціювального обладнання Читати...

Як правильно вибрати кондиціонер?

Щоб правильно підібрати кондиціонер необхідно знати площу приміщення в якомі він буде встановлено, визначитись чи потрібні будуть вам ще додаткові функції окрім охолодження Читати...