м. Чернівці
вул. Ковальчука 1
пн.-пт. 9:00-18:00
сб. 9:00-15:00
Переглянути на карті
Обладнання & Обслуговування

Мульти-спліт системи кондиціювання в Чернівцях

Мультизональні кондиціонери - це такі системи кондиціонування, які розподіляють холод відразу на декілька внутрішніх блоків від одного зовнішнього.

мультизональні конди
Мультизональна система кондиціонування в котеджі

В офісі, де встановлений промисловий мультизональний кондиціонер (мультиспліт система), є один зовнішній блок, що встановлюється зовні будівлі, і приєднані до нього внутрішні блоки, вони знаходяться в кабінетах і можуть бути настінними, підлоговими або стельовими. При цьому кожен внутрішній блок сам регулює свою продуктивність залежно від того, які параметри йому задані мешканцями кабінету.

Мульти спліт-система встановлюється в приміщеннях підвищеної комфортності. Чим більше внутрішніх блоків і чим більше відстань між ними і зовнішнім блоком, тим дорожче вийде вартість мультіспліт системи в цілому. Серед мультиспліт систем відомі два типи - VRV і VRF.

VRV-система призначена для кондиціонування площ від 150 до 500 м2. У ній відсутній приплив зовнішнього повітря, тому система не може забезпечити повний набір кліматичних параметрів (виняток - системи з додатковими вентиляційними блоками). У буквальному перекладі VRF означає "змінний потік холодоагенту" і підкреслює головну особливість VRF - єдину систему трубопроводів холодоагенту (двох або трьопровідного). До цієї системи приєднані внутрішні блоки, в які за допомогою електронних терморегулювальних вентилів подають необхідний обсяг холодоагенту. VRV-системи створені компанією DAIKIN і відрізняються тим, що їх внутрішні блоки працюють абсолютно автономно.

Система кондиціонування VRV виробляє рівно стільки холоду, скільки необхідно внутрішнім блокам виходячи з режиму їх роботи. При цьому зовнішній блок постійно змінює режим своєї роботи у відповідь на зміну навантаження від внутрішніх блоків. В одному кабінеті температура може бути знижена до +22° С, в кабінеті праворуч - до 18° С, а в кабінеті ліворуч блок і зовсім буде вимкнений. На продуктивність VRV системи це не вплине. Сучасні VRV системи підтримують до 40 блоків, поєднуючи режим нагріву і систему мультизонального кондиціювання.

VRF-система - побудована по принципу зі змінною витратою холодоагенту, або змінним потоком холодоагенту. У VRF-системі трубопровід складається з двох-трьох труб, до яких під'єднані внутрішні блоки. У двухтрубной системі кондиціонери можуть працювати тільки на обігрів або охолодження, при трьохтрубній системі, кондиціонери можуть і охолоджувати і нагрівати одночасно. Продуктивність деяких VRF-систем дозволяє кондиціонювати багатоповерхові будівлі. Інтелектуальні системи кондиціонування VRF досить дорогі, точніше найдорожче обходиться монтаж систем VRF. А от вартість експлуатація VRF системи кондиціонера відносно невелика.

Пропонуємо розглянути кілька моделей від провідних виробників кондиціювального обладнання:

Мультизональний кондиціонер Mitsubishi Heavy FDC112KXEN6 (зовнішній блок)

Дана система має ряд інноваційних функцій, що полегшують пуско-наладку та експлуатацію (перевірка кількості холодоагенту в системі, самотестування перед першим запуском, функція автоматичної адресації і т.д.), що робить її однією з найбільш зручних в монтажі.

Система класу VRF підходить для офісів, магазинів, житлових приміщень. Її достоїнства - компактна конструкція, висока енергоефективність і надійність, завдяки застосуванню передових технологій. Всі моделі використовують холодоагент R410A.

Особливості моделі:

Країна виробник: Японія
Термін гарантії: 3 роки
Режим роботи: холод и тепло
Потужність охолодження: 11,20 кВт
Потужність обігріву: 12,50 кВт
Рівень шуму: 52/54 дБ
Напруга живлення: 220-1-50 В-Ф-Ч

Двухтрубная система КХ6 - високоефективна VRF-система з розділеними режимами роботи внутрішніх блоків (одночасно тільки холод або тільки тепло).

 • Підключається до 8 внутрішніх блоків загальною продуктивністю до 150% від зовнішнього.
 • Коефіцієнт енергоефективності - до 4 (при роботі з максимальним завантаженням компресорів).
 • Інверторні компресори постійного струму.
 • Загальна довжина труб до 100 м, максимальна довжина труб в одну сторону до 70 м.
 • Компактний дизайн.
 • Функція перевірки кількості холодоагенту

Компактний високоефективний теплообмінник:

 • оптимізована форма ребер теплообмінника, оптимальна швидкість руху повітря;
 • поліпшена система розподілу холодоагенту.

Компресор 3D SCROLL
Час запуску кондиціонера в режимі тепла істотно скорочено. Можлива робота при більш низьких температурах зовнішнього повітря (до -20 ° С). У компресорі 3D прокрутки застосовуються спіралі з різною висотою по зовнішній і по внутрішній сторонах. Таким чином, досягається більш високий ступінь стиснення за рахунок стискання холодоагенту не тільки в радіальному (по горизонталі), але і в осьовому (по вертикалі) напрямку. Навіть при високому ступені стиснення не відбувається зниження енергоефективності. Міцність спіралей істотно підвищена за рахунок зменшення висоти внутрішнього витка спіралі, який при роботі піддається високому навантаженню.

Оптимізація холодильного контуру
Холодильний контур оптимізовано з урахуванням величезного досвіду компанії в розробці подібних систем і має такі переваги:

 • Оптимальний розподіл холодоагенту по теплообміннику.
 • Удосконалена система захисту від попадання рідкого хладагента в компресор.
 • Високошвидкісне керування за допомогою нової версії системи SuperLink.

Електродвигун постійного струму
Застосування електродвигуна постійного струму дозволило збільшити ефективність на 60% порівняно зі старими моделями.

Векторне управління
Нова технологія дозволяє досягти високої ефективності:

 • Плавний перехід від низької швидкості до високої.
 • Синусоїдальне зміна напруги.
 • Істотне підвищення КЕЕ в області низьких швидкостей обертання.

Вентилятор з широкими лопатками і зазубреними краями
Конструкція вентилятора створена за допомогою аерокосмічного підрозділу MHI - зазубрені лопатки дозволяють давати більший витрата повітря при менших витратах електроенергії.

Режим резервування
У двохкомпресорних блоках, у разі виходу з ладу одного з компресорів, система продовжить роботу на справному компресорі. У разі комбінаторних блоків, якщо один зі складових блоків вийде з ладу, система продовжить роботу, використовуючи справні блоки.

Функція моніторингу
Серія КХ6 володіє новими засобами пошуку та усунення несправностей. За допомогою цифрового індикатора на платі зовнішнього блоку можна відстежувати різні параметри. За допомогою семисегментний індикатора можна відстежувати виникають несправності та історію їх виникнення. Зовнішні блоки обладнані портами RS-232 для підключення до ПК безпосередньо і здійснення моніторингу системи за допомогою сервісної програми Mente ПК.

Мультизональний кондиціонер Mitsubishi FDK22KXE6D (внутрішній блок)

Внутрішній блок мультизональної системи Mitsubishi Heavy FDK22KXE6D призначений для спільної роботи із зовнішнім блоком. Кондиціонер оснащений системою самодіагностики. Передбачена функція автоматичного удавленія інею з кондиціонера. Енергоефективність класу А забезпечує економічне споживання електроенергії. Додатково можна придбати провідний, бездротової і спрощений пульт управління для готелів.

Внутрішній блок має стильний, «обтічний» дизайн з литою передньою панеллю. Завдяки особливій аеродинамічній формі вентилятора і вихідних жалюзі забезпечується потужний потік повітря і його рівномірний розподіл по всьому об'єму приміщення, а також низький рівень шуму.


Технічні характеристики кондиціонера
Охолодження кВт: 2,2
Обігрів кВт: 2,5
Фреон: R410A
Комплектація: внутрішній блок
Площа: до 25 м2 (до 2,7 кВт)
Ознака: інвертор, холод-тепло
Споживана потужність (охолодження) кВт: 0,05
Споживана потужність (обігрів) кВт: 0,04
Підключення (Вольт): 220-240,50 Гц
Рівень шуму дБ: 33
Розмір внутрішнього блоку (В х Ш х Г), мм: 298x840x259
Вага внутрішнього блоку кг: 12
Діаметр труб (жідк.) / (газ) мм: 6,35 / 9,52
Макс. довжина трубопроводу м: 15
Повітряний фільтр тонкого очищення: є
3D охолодження: - холодне повітря подається на рівень підлоги: так
3D обігрів: - тепле повітря подається на рівень підлоги: так
Автоматичне гойдання жалюзі: так
Автоматичне повертання: так


Внутрішній настінний блок мультизональної системи Mitsubishi Heavy FDK22KXE6D - опис:

Система класу VRF для офісів, магазинів, житлових приміщень. Компактна конструкція, висока енергоефективність, надійність - завдяки застосуванню передових технологій. Всі моделі використовують холодоагент R410A.

Мала товщина внутрішнього блоку дозволяє робити монтаж в обмеженому просторі.

Нова конструкція дозволяє відкривати передню панель знизу і легко витягувати фільтри для їх подальшої чистки.

Розрахунок повітряних потоків проводився із застосуванням чисельних методів газодинаміки і дозволив домогтися рівномірного повітряного потоку у всьому об'ємі приміщення.

Завдяки більш рівномірному розподілу повітряного потоку, моделі FDK здатні підтримувати задані кліматичні умови навіть у найвіддаленіших місцях приміщення.

Нові моделі дозволяють вибрати певне положення заслінок.

Трубопровід хладагента R410A. Дозаправка здійснюється тільки фреоном R410A, за вагою і з використанням електронних ваг. Кількість дозаправляються фреону повинно розраховуватися строго за методом, зазначеному виробником, виходячи з довжини і діаметру кожної секції рідинного трубопроводу.

Особливості та переваги серії КХ6:

 • висока продуктивність
 • компактний дизайн
 • висока енергоефективність
 • компресор 3D прокручування
 • оптимізація холодильного контуру
 • електродвигун постійного струму
 • нова система управління інвертором
 • поліпшена форма вентилятора
 • гнучке проектування
 • поліпшений сервіс і технічне обслуговування
 • збільшений діапазон роботи при низькій зовнішній температурі
 • широкі можливості системи управління
 • велика довжина трубопроводів

Мультизональний кондиціонер MIDEA M2OC1-18HRDN1 Premier

Компанія Midea представила новинку 2013 інверторну мультиспліт систему M2OC1-18HRDN1 з внутрішніми блоками Прем'єр-MS11PI 09HRDN1 і MS11PI-12HRDN1. Новинку відрізняє Сверхтихий режим роботи, високі показники енергоефективності і ультратонкий внутрішній блок кондиціонера товщиною всього лише 14,8 см.Данная модель розрахована для охолодження та обігрів двох приміщень по 25м або одного приміщення до 50м.

Надтихий режим роботи 22 дБ

 • Застосування компресора з інвертором забезпечує високу точність підтримуваної температури, гарантує роботу на обігрів до -15 ° С, значну економію (до 40%) електроенергії, знижений рівень шуму, більший ресурс і надійність роботи кондіціонераСлайдовая передня панель з Привіт-Tech алюмінієвим покриттям
 • Сенсор присутсвия людей "Золоте око"
 • Мінімальна глибина всього 148мм
 • Автодіагностика витоку фреону
 • 12 швидкостей вентилятора
 • 1 Вт у режимі очікування

Іонізатор
Аніони, завжди присутні в лісі або біля водоспаду, стимулюють систему кровообігу в тілі людини, покращують роботу легенів і ефективно запобігають захворювання дихальних шляхів (такі, як астма та пневмонія).

фільтр мідея купити Іонізатор Мідея

Вугільний фільтр - видаляє формальдегід та інші леткі органічні сполуки, а також шкідливі гази і неприємні запахи. Миється - легко очистити в домашніх умовах

Функція самодіагностики Мікропроцесор кондиціонера, що відслідковує нештатний режим роботи або несправність вузлів, автоматично виключить і захистить систему. У цей час на дисплеї внутрішнього блоку відобразиться код помилки або аварії.

Режим Follow Me У цій технології використовується датчик температури, вбудований в пульт дистанційного управленія.Кондіціонер автоматично змінює режим роботи і забезпечує комфортну температуру в тій зоні де знаходиться пульт ДУ

Функція внутрішнього блоку Коли ця функція включена, внутрішній блок починає роботу в режимі охолодження з малою швидкістю обертання вентилятора в цей період сконденсованих вода змиває пил з ребер випарника. Після цього блок переходить в режим обігріву з малою швидкістю обертання вентилятора, і відбувається осушка деталей внутрішнього блоку. Нарешті, блок перемикається в режим вентиляції та видуває вологе повітря. Це дозволяє очистити внутрішні деталі блоку і запобігти розмноженню бактерій.

Режим Turbo продуктивності збільшує продуктивність обігріву або охолодження і швидко нагріває або охолоджує приміщення, забезпечуючи досягнення бажаної температури в найкоротший час

Режим комфортного сну - кондиціонер автоматично збільшує (у режимі охолодження) або зменшує (у режимі обігріву) температуру на 1 ° С протягом перших двох годин потім підтримує її стабільною протягом наступних 5 годин після чого вимикається. Ця функція забезпечує енергозбереження і підтримує комфортні умови вночі, при мінімальному рівні шуму

Таймер - програмирование включення і виключення таймера в діапазоні до 24 годин

Незалежне осушення ефективно зменшує вологість у приміщенні, і при цьому не так помітно знижує температуру в кімнаті, як режим охолодження

Інфачервоний датчик

Автоматичне гойдання горизонтальних заслінок розподіляє холодне й тепле повітря по максимальній площі.

Запам'ятовування положення жалюзі При включенні блоку горизонтальні жалюзі автоматично переміщаються в те ж положення, в яке вони були встановлені перед виключенням.

Два напрями повітряного потоку Враховуючи різницю щільності холодного і теплого повітря, у режимі охолодження внутрішній блок видуває холодне повітря в горизонтальному напрямку, а в режимі обігріву - у вертикальному. Це сприяє підтримці більш рівномірної температури в кімнаті і забезпечує більший комфорт

Автоматичний перезапуск У разі непередбаченого відключення кондиціонера через збій харчування після відновлення подачі електроенергії він автоматично повертається до попередніх налаштувань.

Мідні трубки з внутрішніми канавками трапецеподібні в порівнянні з традиційними мідними трубками, вони пропускають більший обсяг холодоагенту, це покращує ефективність теплообміну і знижує енергоспоживання, підтримуючи продуктивність на тому ж рівні.

Вологовідштовхувальний покриття теплообмінника з гідрофільним шаром покращує ефективність охолодження за рахунок вільного перебігу сконденсировавшейся води між пластинами. У зовнішньому блоці такий теплообмінник підвищує ефективність обігріву за рахунок прискорення процесу розморожування.

 Температурна компенсація Зміна висоти установки внутрішнього блоку призводить до відхилень температури вимірюваної датчиком, від фактичної температури на рівні підлоги. Зміна конфігурації з'єднувальних перемичок на платі внутрішнього блоку дозволяє компенсувати ці відхилення.

 Багатосекційний випарник У компактному внутрішньому просторі внутрішнього блоку испа телеглядачам з декількох секцій збільшує поверхню і покращує ефективність теплообміну

Легко миється панель Лицьова панель внутрішнього блоку легко знімається для очищення.

Корпус з антикорозійним покриттям Зовнішній блок має покриття яке забезпечує тривалий термін служби навіть в несприятливих умовах зовнішнього повітря.

Охолодження при низькій температурі зовнішнього повітря Кондиціонер зі спеціальним комплектом для охолодження при низькій температурі зовнішнього повітря може використовуватися в режимі охолодження при температурі до -15 ° С.

Мультизональний кондиціонер MIDEA MSV1I-09HRDN1 внутрішній блок

Побутова спліт-система настінного типу MIDEA серії VERTU Star -
є яскравим представником принципово нового модельного ряду кондиціонерів, створених на основі сучасних технологій, професіоналізму компанії та оптимального поєднання передових інженерних рішень з підвищеними функціональними можливостями.

  У кондиціонерах MIDEA нового покоління використовується унікальна система очищення повітря Fresco Tech, що забезпечує в приміщенні чисте і свіже повітря.
Новинка. Змінні кольорові панелі внутрішнього блоку кондиціонера. Вони дозволять змінити колір кондиціонера відповідно колірному фону приміщення, якщо Ви захочете поміняти гаму кольорів (шпалери, меблі) свого житла / колір: червоний, синій, дзеркальний і срібний /.

 Режими роботи.

* Автоматичний - AUTO (вибір необхідного режиму мікропроцесором)

* Охолодження - COOL (охолодження повітря до температури не нижче 16 ° С)

* Нагрівання - HEAT (нагрівання повітря до температури не вище 31 ° С)

* Осушення - DRY (зниження рівня вологості)

* Вентиляція - FAN (без фіксування температури повітря)

 

Багатофункціональний Пульт дистанційного керування дозволяє:

* Вибрати потрібний режим (MODE)

* Вибрати режим прискореного досягнення заданої температури (TURBO)

* Вибрати режим комфортного сну (SLEEP)

* Вибрати швидкість обертання вентилятора (FAN)

* Задавати час включення і виключення по таймеру (TIMER)

* Встановлювати бажану температуру повітря в приміщенні

* Керувати погойдуванням горизонтальної заслінкою (SWING)

* Включити функцію самоочищення (Self-Cleaning)

     Для оптимально комфортної експлуатації кондиціонера всі поточні режими роботи системи відображаються на РК-дисплеї пульта дистанційного керування і, найбільш важливі з них, индицируются на передній панелі внутрішнього блоку.

Експлуатаційні особливості та можливості кондиціонера.

Експлуатаційні особливості та можливості кондиціонера.

Повнофункціональний рестарт. При відновленні відключеного електроживлення передбачений режим рестарту для автоматичного забезпечення роботи системи за раніше заданими параметрами.

Функція самодіагностики. При кожному включенні кондиціонера проводиться діагностика роботи всіх вузлів системи та, у разі несправності, результат виводиться на передню панель внутрішнього блоку.

Функція самоочищення. Включається з ПДУ. Дозволяє висушити теплообмінник за спеціально розробленим алгоритмом роботи кондиціонера, що запобігає розвитку бактерій і цвілі і, отже, виключає появу неприємного запаху.

Функція вирівнювання температур. Кондиціонер автоматично виробляє температурну компенсацію, пов'язану з різницею температури повітря в приміщенні, що обслуговується в безпосередній близькості від місця вимірювання і у відносно віддаленій від нього точці. Це дозволяє більш точно відслідковувати заданий температурний режим.

Режим TURBO дозволить забезпечити максимально швидке досягнення заданої температури.
Система очищення повітря Fresco Tech. Зазвичай при масивній очищення та знезараження повітря нагадує дистильовану воду, тобто в ньому відсутні не тільки шкідливі, але і корисні для людини речовини, що сприяють поліпшенню його життєдіяльності, підвищенню працездатності та підняттю настрою.

Ця проблема вирішена в кондиціонері MIDEA серії VERTU Зірка шляхом застосування іонізатора, який виробляє і насичує повітря негативно зарядженими іонами (аніонами). Ці «чарівні» аероіони мають величезний позитивний вплив на людину - додають бадьорості і прилив сил, впливають на загальний нервово-психічний тонус, а також покращують діяльність легенів і зміцнюють кровоносну систему. Аніони, що виділяються встановленим в кондиціонері іонізатором, нейтралізують містяться в повітрі пилові частинки і водяні пари, тому є надійним захистом від пневмонії, астми та інших бронхо-легеневих і респіраторних захворювань

Можливість роботи без ПДУ. Для зручності монтажу, сервісного обслуговування та експлуатації на внутрішньому блоці передбачений перемикач, який здійснює тестовий запуск системи в робочий стан.
Знижений рівень шуму. Покращена конструкція теплообмінника з низьким аеродинамічним опором знижує рівень шуму внутрішнього блоку до мінімальних значень. У свою чергу спеціальна конструкція лопатей вентилятора, повітророзподільної решітки та оптимальне розташування вузлів і агрегатів зовнішнього блоку забезпечує ідеальні характеристики для використання кондиціонера в умовах житлових приміщень.
Підвищена тепловіддача. У внутрішньому блоці використовується теплообмінник особливої конструкції, внутрішня поверхня якого має канавки трапецієподібної форми, що забезпечує максимально збільшену площу теплообміну поверхні труби. Завдяки цьому на 28% підвищується тепловіддача, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.
Підвищена змочуваність теплообмінника, пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, забезпечують швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.
Регулювання напряму повітря. Напрямок потоку повітря у вертикальній площині (вгору-вниз) змінюється за допомогою горизонтальних жалюзі, керованих з ПДУ. У горизонтальній площині (вправо-вліво) повітряний потік змінює свій напрямок за допомогою вертикальної заслінки, яка приводиться в рух вручну. В автоматичному режимі роботи кондиціонера процесор самостійно відпрацьовує оптимальний кут нахилу жалюзі для ефективного розподілу повітря по всьому об'єму приміщення.

Налаштування таймера. Кондиціонер дозволяє здійснити програмування включення / вимикання системи по таймеру в діапазоні до 24 годин.
Нічний режим. Режим активується з ПДУ і забезпечує створення комфортних умов для спокійного і глибокого сну протягом 7-ми годинного циклу зі зміною заданих температурних значень, а також установки мінімального рівня шуму та економного витрати електроенергії. Після чого температура повертається до спочатку заданому значенню.


Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блоку і його теплообмінника захищає кондиціонер від шкідливих атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища (Золотий Fin).

Високоякісний пластик, який використовується в кондиціонері, виключає появу неприємного запаху в період початкової експлуатації системи.

Легкознімна лицьова панель внутрішнього блоку, за рахунок своєї спеціальної конструкції, зручно і швидко знімається, забезпечуючи при цьому доступ до його вмісту при чищенні і сервісному обслуговуванні.

Дизайн. Класичний дизайн внутрішнього блоку поєднує в собі витонченість ліній з яскраво вираженою індивідуальністю стилю конструкції і легко вписується в будь-яку дизайнерську концепцію.


Підпишіться на групу ВІК в контакті чи однокласниках і отримаєте знижку на встановлення кондиціонера у розмірі 10%
  
Наші клієнти
Цар ХлібІндекс БанкГотель БуковинаМАЙДАН - торгівельний центрБаварія Наше ПивоАндінаOTP BankКолвік - Готельно-ресторанний комплексТАКОШИК - Агенція святкових церемоній
Корисна інформація

Вертикальні проти горизонтальних вітрогенераторів

Термін служби у обох типів вітряків практично однаковий. При правильному обслуговуванні він становить 15-25 років. Розрізняються тільки основні вузли, що вимагають більшої уваги і періодичної заміни, на які припадають найбільші навантаження. Читати...

Що ж таке іонізатор повітря і в чому полягає його користь?

Людина споживає на добу 1 кг їжі, 1,5 літра води, а повітря необхідно від 15 до 20 кг. Один кубічний сантиметр повітря містить більше 10 тисяч різних шкідливих частинок, які можуть стати причиною серйозних захворювань. Тут на допомогу приходить іонізатор Читати...

Як правильно вибрати кондиціонер?

Щоб правильно підібрати кондиціонер необхідно знати площу приміщення в якомі він буде встановлено, визначитись чи потрібні будуть вам ще додаткові функції окрім охолодження Читати...

Виробники кондиціювального обладнання

Короткий опис найбільш відомих у світі виробників кондиціювального обладнання Читати...