м. Чернівці
вул. Ковальчука 1
пн.-пт. 9:00-18:00
сб. 9:00-15:00
Переглянути на карті
Обладнання & Обслуговування

Повітряні завіси

Призначення:

Повітряні завіси призначені для розділення зон з різною температурою по різні сторони відкритих отворів робочих вікон, вхідних дверей і воріт. За рахунок видування високошвидкісного повітряного потоку утворюється "невидимі двері", яка не дає теплому повітрю виходити назовні, а холодному надходити в приміщення. Таким чином поліпшується внутрішній температурний комфорт, зникають протяги, значно знижуються тепловтрати, а отже і витрати на обігрів.

Тепле повітря всередині приміщення має меншу щільність в порівнянні з холодним зовнішнім повітрям. Це викликає різницю тисків в отворі дверей. Холодне зовнішнє повітря тече через нижню частину отвору дверей і "видавлює" тепле повітря через верхню частину. Це створює ефект, ніби двері "дихають".

Переваги повітряних завіс:

- Завдяки повітряній завісі всередину приміщення не проникає холодне повітря взимку, а тепло не йде з приміщення;
- Повітряна завіса служить ефективним захистом від проникнення пилу, комах, вихлопних газів з вулиці.

Повітряні завіси економлять електроенергію і обігрівають

Тепле повітря легше холодного, тому зазвичай накопичується під стелею, виникає різниця температур по висоті приміщення - температурний градієнт. При вирівнюванні температурного градієнта, економиться до 30% електроенергії. Потік теплого повітря, що видувається завісою, направлений вниз, тому вертикальна різниця температур зменшується, і стабілізується температура в області знаходження людей.
Відбувається ефективний додатковий обігрів приміщення.

При правильній установці теплової повітряної завіси основний потік теплого повітря потрапляє всередину приміщення, навіть якщо двері відкриті. Якщо ж двері закриті, приплив тепла стане ще більше. Таким чином, завіса може служити додатковим засобом обігріву.

Повітряні завіси створюють комфорт

Відсутні протяги, а значить, зменшиться число простудних захворювань влітку. Ви можете кондиціонувати приміщення і підтримувати в ньому приємну свіжість і прохолоду. Завіса не пропустить жарке повітря з вулиці.

Двері вашого магазину, кафе, обмінного пункту можуть бути постійно відкриті в будь-який час року. Потенційні відвідувачі сприймуть це як знак "Ласкаво просимо!"

Охолоджені продукти в магазині залишаться свіжими навіть в сильну спеку.


Підпишіться на групу ВІК в контакті чи однокласниках і отримаєте знижку на встановлення кондиціонера у розмірі 10%
  
Наші клієнти
Цар ХлібІндекс БанкГотель БуковинаМАЙДАН - торгівельний центрБаварія Наше ПивоАндінаOTP BankКолвік - Готельно-ресторанний комплексТАКОШИК - Агенція святкових церемоній
Корисна інформація

Як правильно вибрати кондиціонер?

Щоб правильно підібрати кондиціонер необхідно знати площу приміщення в якомі він буде встановлено, визначитись чи потрібні будуть вам ще додаткові функції окрім охолодження Читати...

Вертикальні проти горизонтальних вітрогенераторів

Термін служби у обох типів вітряків практично однаковий. При правильному обслуговуванні він становить 15-25 років. Розрізняються тільки основні вузли, що вимагають більшої уваги і періодичної заміни, на які припадають найбільші навантаження. Читати...

Виробники кондиціювального обладнання

Короткий опис найбільш відомих у світі виробників кондиціювального обладнання Читати...

Що ж таке іонізатор повітря і в чому полягає його користь?

Людина споживає на добу 1 кг їжі, 1,5 літра води, а повітря необхідно від 15 до 20 кг. Один кубічний сантиметр повітря містить більше 10 тисяч різних шкідливих частинок, які можуть стати причиною серйозних захворювань. Тут на допомогу приходить іонізатор Читати...