м. Чернівці
вул. Ковальчука 1
пн.-пт. 9:00-18:00
сб. 9:00-15:00
Переглянути на карті
Обладнання & Обслуговування

Промислова вентиляція. Вентиляція цехів. Вентиляція виробничих приміщень

Вентиляція в цеху повинна обслуговувати як приміщення в цілому, так і окремі робочі зони цехи, в яких є підвищена концентрація хімічно активних виділень, що забруднюють повітря і з'являються в результаті різних технологічних процесів.

У цьому випадку, вентиляційні системи можуть бути настільки ж різноманітні, як і пристрій і специфіка різних промислових об'єктів.

Промислова вентиляція, як правило, рідко поєднується з системою кондиціонування. Це пов'язано в першу чергу із занадто високою як капітальною вартістю, так і експлуатаційними витратами на кондиціонування промислових об'єктів. Тому кондиціювання повітря застосовується лише в тих випадках, коли цього вимагають жорсткі умови технологічних процесів.

Призначення цеху безпосереднім чином впливає на вибір схеми і призначення системи вентиляції. Крім своєї традиційної функції забезпечення прийнятної повітряного середовища для робочого персоналу найчастіше необхідно видалення шкідливих домішок і викидів при виробництві. Тому вентиляційна система може включати в себе як місцеві відсмоктувачі, так і аварійні системи вентиляції.

Часто на виробництві необхідно не тільки видаляти шкідливі пари і домішки, а й механічні елементи. Це повітря згодом проходить або через систему фільтрів, або через циклон.

Циклон - пристрій, в якому з повітря відокремлюються механічні домішки і віддаляються в спеціальні ємності, звідки їх періодично видаляють.

Системи фільтрів застосовуються для того, щоб не допустити забруднення атмосфери шкідливими елементами.

Промислова вентиляція у цехах з істотними тепловиділеннями, як правило, розраховується таким чином, щоб надмірне тепло віддалялося за допомогою великого повітрообміну.

Промислова вентиляція на виробництвах без шкідливих викидів і виділення тепла, наприклад в цехах збірки і механічної обробки, виконується традиційним способом - загальнообмінна припливно-витяжна вентиляція.

При необхідності підтримки точних параметрів повітряного середовища на виробництві застосовують або чиллери з високоточною автоматикою, або прецизійне кондиціонування.


Підпишіться на групу ВІК в контакті чи однокласниках і отримаєте знижку на встановлення кондиціонера у розмірі 10%
  
Наші клієнти
Цар ХлібІндекс БанкГотель БуковинаМАЙДАН - торгівельний центрБаварія Наше ПивоАндінаOTP BankКолвік - Готельно-ресторанний комплексТАКОШИК - Агенція святкових церемоній
Корисна інформація

Виробники кондиціювального обладнання

Короткий опис найбільш відомих у світі виробників кондиціювального обладнання Читати...

Що ж таке іонізатор повітря і в чому полягає його користь?

Людина споживає на добу 1 кг їжі, 1,5 літра води, а повітря необхідно від 15 до 20 кг. Один кубічний сантиметр повітря містить більше 10 тисяч різних шкідливих частинок, які можуть стати причиною серйозних захворювань. Тут на допомогу приходить іонізатор Читати...

Як правильно вибрати кондиціонер?

Щоб правильно підібрати кондиціонер необхідно знати площу приміщення в якомі він буде встановлено, визначитись чи потрібні будуть вам ще додаткові функції окрім охолодження Читати...

Вертикальні проти горизонтальних вітрогенераторів

Термін служби у обох типів вітряків практично однаковий. При правильному обслуговуванні він становить 15-25 років. Розрізняються тільки основні вузли, що вимагають більшої уваги і періодичної заміни, на які припадають найбільші навантаження. Читати...