м. Чернівці
вул. Ковальчука 1
пн.-пт. 9:00-18:00
сб. 9:00-15:00
Переглянути на карті
Обладнання & Обслуговування

Технічне обслуговування вентиляції у місті Чернівці

У період експлуатації системи вентиляції повітря на перший план виходить її своєчасне технічне обслуговування. Всі роботи з обслуговування вентиляції повинні виконуватися фахівцями служби експлуатації в повній відповідності з інструкцією по експлуатації, складеної та затвердженої на етапі проектування вентиляції.

Технічне обслуговування вентиляції складається з планових робіт з профілактики вентиляційного обладнання, а також робіт з виявлення і своєчасного усунення несправностей що виникають у ході експлуатації. Зміст і регламент робіт з обслуговування вентиляції розробляється і затверджується на заводі-виробнику вентиляційного обладнання.

Планове техобслуговування вентиляційних систем

Планове технічне обслуговування вентиляції включає в себе такі заходи перевірка працездатності контрольно-вимірювальних приладів, регулювання клапанів повітроводів. Крім того, при обслуговуванні вентиляції виконується перевірка натягу ременів у вентиляційних агрегатів, заміна змащення тертьових частин, перевірка заземлення, догляд за зовнішнім виглядом системи вентиляції, перевірка кріплення повітроводів, вузлів і агрегатів,.

Крім планового технічного обслуговування вентиляції, за результатами діагностики вентиляції в експлуатаційному режимі можуть бути призначені планово-попереджувальні ремонти вентиляції, під час яких проводяться такі роботи, як перезбирання, окремих деталей і вузлів вентиляції, заміна відпрацьованих або зламаних частин і деталей на нові або відремонтовані, і подальший запуск і випробування відновленого устаткування.

Ремонт вентиляції за категоріями складності

Залежно від того, наскільки складний і об'ємний планово-попереджувальний ремонт належить виконати при обслуговуванні вентиляції, такі ремонти поділяються на такі категорії: поточний, середній і капітальний ремонт.

Поточний ремонт при обслуговуванні вентиляції проводиться без застосування демонтажу і подальшого монтажу обладнання і вузлів вентиляції, і головним чином спрямований на усунення дрібних несправностей, пошкоджень і дефектів у роботі вентиляції, а також на заміну деталей, що відслужили свій термін, на нові.

Капітальний ремонт вентиляції

При виявленні в системі вентиляції великих поломок і виходу з ладу цілих вузлів і агрегатів інструкція з обслуговування вентиляції передбачає проведення капітального ремонту системи. При цьому проводиться демонтаж устаткування і відправлення його в спеціалізовану майстерню або на завод-виробник, де відбувається заміна або відновлення значної кількості вузлів і агрегатів вентиляції.

У тих випадках, коли обслуговування вентиляції передбачає частковий демонтаж і ремонт обладнання, говорять про середній ремонт вентиляції. При цьому рішення про відправку на завод чи, навпаки, обслуговуванні та ремонті вентиляції безпосередньо на місці установки, приймається залежно від характеру поломок і пошкоджень фахівцями з експлуатації системи вентиляції.

Таким чином, обслуговування вентиляції - це цілий комплекс заходів, спрямованих на підтримку ефективної та довгострокової роботи системи вентиляції в цілому і окремих елементів її устаткування зокрема. Фахівці служби з обслуговування вентиляції повинні бути готові в найкоротші терміни діагностувати і усунути несправність, підтримувати обслуговується систему вентиляції в справному та працездатному стані.

ТОВ "Чернівці-Стар" надає послуги із обслуговування вентиляції у м. Чернівці та по області.


Підпишіться на групу ВІК в контакті чи однокласниках і отримаєте знижку на встановлення кондиціонера у розмірі 10%
  
Наші клієнти
Цар ХлібІндекс БанкГотель БуковинаМАЙДАН - торгівельний центрБаварія Наше ПивоАндінаOTP BankКолвік - Готельно-ресторанний комплексТАКОШИК - Агенція святкових церемоній
Корисна інформація

Як правильно вибрати кондиціонер?

Щоб правильно підібрати кондиціонер необхідно знати площу приміщення в якомі він буде встановлено, визначитись чи потрібні будуть вам ще додаткові функції окрім охолодження Читати...

Виробники кондиціювального обладнання

Короткий опис найбільш відомих у світі виробників кондиціювального обладнання Читати...

Що ж таке іонізатор повітря і в чому полягає його користь?

Людина споживає на добу 1 кг їжі, 1,5 літра води, а повітря необхідно від 15 до 20 кг. Один кубічний сантиметр повітря містить більше 10 тисяч різних шкідливих частинок, які можуть стати причиною серйозних захворювань. Тут на допомогу приходить іонізатор Читати...

Вертикальні проти горизонтальних вітрогенераторів

Термін служби у обох типів вітряків практично однаковий. При правильному обслуговуванні він становить 15-25 років. Розрізняються тільки основні вузли, що вимагають більшої уваги і періодичної заміни, на які припадають найбільші навантаження. Читати...