м. Чернівці
вул. Ковальчука 1
пн.-пт. 9:00-18:00
сб. 9:00-15:00
Переглянути на карті
Обладнання & Обслуговування

Виробники кондиціювального обладнання

Раді запропонувати Вашій увазі кондиціонери різних торгових марок, які задовольнять вимоги самих різних споживачів.

Обладнання Daikin завоювало високий імідж і по праву вважаються найбільш надійними і поширеними кондиціонерами в світі. Кондиціонери Daikin (Дайкін) представлені на сучасному ринку широким модельним рядом і використовуються не тільки як побутові кондиціонери, але і як напівпромислові і промислові.
Найбільш відома компанія для великого кола споживачів. Є світовим лідером в розробці і виробництві побутової електрон і обладнання для багатьох споживачів (від приватного до промислового сектора).
Ця торгова марка не так відома широкому колу споживачів, але добре зарекомендувала себе. Продукція NEOCLIMA володіє підвищеними вимогами до якості, надійності, а значить і ефективності. Обладнання NEOCLIMA - це симбіоз надійності конструкції, кращих інноваційних розробок і рішень дизайнерів.
  Мабуть найпопулярніший бренд. Стрімко розвивається компанія високотехнологічного ринку в умовах жорсткої конкуренції.
Унікальна можливість техніки Mitsubishi Electric полягає в можливості створення системи кондиціонуванні абсолютно дл будь-якого об'єкта. Модернізація в новітніх системах управління обладнання дозволяють включати всі кондиціонери в єдину диспетчерську мережу будівлі.
Фахівці корпорації Mitsubishi постійно вдосконалюють свої системи кондиціонування, впроваджуючи разботкі в галузі мікроелектроніки, завдяки чому кондиціонери Mitsubishi (Міцубіші, Міцубісі) дуже популярні для установки в «розумні» будинки. Відомий факт, що кондиціонери Mitsubishi є самими довговічними, безшумними, економічними і простими в експлуатації.
На сьогоднішній день компанія Carrier є найбільшим світовим виробником систем кондиціонування, вентиляції, обігріву та центрального холодопостачання. Кліматичні системи Carrier забезпечують досконалий мікроклімат в багатьох найвідоміших будівлях світу. Більше 100 років практичного досвіду і постійні інновації принесли компанії Carrier заслужену славу надійного партнера, здатного вирішувати найскладніші завдання.
Toshiba на світовому ринку це-сучасна транснаціональна компанія з величезним асортиментом продукції і розгалуженою мережею заводів по всьому світу. Завдяки постійним розробкам в області кондиціонування Toshiba вже багато десятиліть займає лідируючі позиції в технології енергозбереження та управління кліматом.

 

 


Підпишіться на групу ВІК в контакті чи однокласниках і отримаєте знижку на встановлення кондиціонера у розмірі 10%
  
Наші клієнти
Цар ХлібІндекс БанкГотель БуковинаМАЙДАН - торгівельний центрБаварія Наше ПивоАндінаOTP BankКолвік - Готельно-ресторанний комплексТАКОШИК - Агенція святкових церемоній
Корисна інформація

Вертикальні проти горизонтальних вітрогенераторів

Термін служби у обох типів вітряків практично однаковий. При правильному обслуговуванні він становить 15-25 років. Розрізняються тільки основні вузли, що вимагають більшої уваги і періодичної заміни, на які припадають найбільші навантаження. Читати...

Виробники кондиціювального обладнання

Короткий опис найбільш відомих у світі виробників кондиціювального обладнання Читати...

Як правильно вибрати кондиціонер?

Щоб правильно підібрати кондиціонер необхідно знати площу приміщення в якомі він буде встановлено, визначитись чи потрібні будуть вам ще додаткові функції окрім охолодження Читати...

Що ж таке іонізатор повітря і в чому полягає його користь?

Людина споживає на добу 1 кг їжі, 1,5 літра води, а повітря необхідно від 15 до 20 кг. Один кубічний сантиметр повітря містить більше 10 тисяч різних шкідливих частинок, які можуть стати причиною серйозних захворювань. Тут на допомогу приходить іонізатор Читати...