Вентиляція Чернівці — виготовлення, встановлення, обслуговування

Компанія Клімат-Центр Вік більше шести років займається вентиляційними рішеннями для різних типів приміщень в місті Чернівці. Надійна і професійна команда грамотно і ефективно вирішить всі питання щодо створення мікроклімату в будь-якому приміщенні. Створюємо і впроваджуємо вентиляцію і кондиціонування будь-якого рівня складності, починаючи від простої вентиляції квартири, будинка, офісу, кафе, ресторану, магазину, салону, складу, готелі і закінчуючи високотехнологічними системами вентиляції та кондиціонування великих торгових центрів, розважальних комплексів, промислових підприємств, медичних установ.

Вентиляція приміщення — завдання непросте і грамотно вирішити її під силу тільки фахівцям. Тому при вирішенні такого важливого питання як вентиляція, слід відповідально поставитися до вибору фахівців, які створять грамотну, якісну та ефективну систему вентиляції, що прослужить довгий час без заміни, і в справному, працездатному стані в цілому і окремих елементів системи зокрема. Ми надаємо повний спектр послуг у сфері вентиляції (проектування, постачання, виробництво, монтаж, запуск, систем вентиляції та кондиціонування, також проводимо обслуговування та ремонт систем вентиляції та кондиціонування). Створюємо мікроклімат у приміщенні «Під ключ». Наша компанія має власну виробничу базу, що значно мінімізує терміни і ціни.

Наша компанія виконує повний цикл робіт по підбору і монтажу системи вентиляції:

— проектування та підбір системи вентиляції;
— продаж і доставка обладнання;
— монтаж вентиляції;
— гарантійне та сервісне обслуговування;
— ремонт вентиляційних систем.

Вентиляція, регулюючий повітрообмін в приміщеннях найбільш сприятливий для людей, сукупність технічних засобів, що забезпечує цей повітрообмін. Наша компанія пропонує Вам великий спектр вентиляційного обладнання від витяжних побутових для санвузлів припливно-витяжних вентиляційних агрегатів будь-якої складності і комплектації

Корисні сторінки
Кондиціонери
Вентиляція
Іонізатори
Осушувачі повітря
Очищувачі повітря
Зволожувачі повітря
Повітряні завіси
Теплові насоси

Контактна інформація

Наші телефони:
+380-50-4340-904

+380-67-4770-100

Email:
klimat.center.vik@gmail.com
Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Ясська 1
Open your map settings to configure the Google Maps API key. The map can't work without it.
Заказать звонок
+
Жду звонка!